Beşiktaş'ta Pektemek müjdesi

Beşiktaş Kulübü, Cenk Gönen, Ersan Adem Gülüm, Atınç Nukan ve Veli Kavlak'ın ardından Mustafa Pektemek'in de sözleşmesini uzattı.

Beşiktaş'ta Pektemek müjdesi

Beşiktaş Kulübü, Veli Kavlak, Ersan Adem Gülüm, Cenk Gönen ve Atınç Nukan'dan sonra Mustafa Pektemek'in de sözleşmesini 4 yıl uzattı.

Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret AŞ'den Borsa İstanbul'a yapılan ve Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda da yer alan açıklamada, Mustafa Pektemek'in sözleşmesinin yenilendiği bildirildi.

Siyah-beyazlı kulüp, 4 sezon boyunca milli futbolcuya toplam 6,2 milyon avro garanti ücret ve maç başı 10 bin avro ödeyecek.

Mustafa Pektemek gelecek sezon 1 milyon 400 bin, 2016-2017'de 1 milyon 500 bin, 2017-2018 sezonunda 1 milyon 600 bin ve 2018-2019 sezonunda da 1 milyon 700 bin avro garanti ücret alacak.

 
YORUM EKLE
YORUMLAR
iğru
iğru - 4 yıl Önce

yazıklar olsun.bu herifle sözleşme yenilemek hele yabancı sınırı kalkmışken bu paraları vermek ihanettir.işte biz buyuk camia bu yuzden olamıyoruz. transferde adam almak gibi yollamak da bu işin gereği boyle kalitesiz adamlarla kadro şişiyor sadece göz boyuyor.ama ihtiyac karşılamıyor.4 yılda 30 maç oynamamış toplasan.gol desen 10 tane belki vardır.bu yaşıma dek bu kulube gecen butun paralarım haram olsun.yazıklar olsun bu köhne anlayışa.kalasları menfaat uğruna takımda tutanlara.

murti
murti - 4 yıl Önce

doğru valla.sözleşme yapmak için yapılmış.verilen para korkunç ötesi bunlar demirorenden beter çıktı.hiç olmazsa onlar ismi olan adama para veriyodu,patlıyodu o ayrı konu.bunlar aynı paraları 3.küme seviyesindeki adama veriyolar.ömer şişmanoğlu 3 tane pekdemek eder.suçu menejerinin yonetimle kanka olmaması herhalde.

Mercan
Mercan - 4 yıl Önce

Mustafa Pektemek kötü bir futbolcu değil. Canla başla mücadele veren formanın kıymetini bilen isim. Şanssız sakatlıklar yaşadığı için bir futbolcuya yatırım yapılmaz diye bir kural yok. Ciğeri beş para etmez adamlar milyon eurolar kazandı bu kulüpten. Bence hayırlı olsun.

thec
thec - 4 yıl Önce

Yazık!.. Bundan sonra para yok edebiyatı bitmiştir.

iranlı kartal
iranlı kartal - 4 yıl Önce

avro yerine TÜRK LİRASI üzerinden yapsana... cumhurbaşkanı boyna merkeze faiz indirtiyor, bu nedenle de avro ve dolar tırmanıyor... böyle giderse 2. kez batacağız ve İMFden yardım isteyeceğiz...

hozatlı
hozatlı - 4 yıl Önce

pektemek berbat ötesi.para sokağa atıldı.bence bu yonetim havalandı.gaza geldi.

pektemek gol demek
pektemek gol demek - 4 yıl Önce

ya arkadaşlar kusura bakmayında renkli takımlarda mustafa ayarında oynayan futbolcular 2 milyon avrodan aşağı para almıyor hemde yattıkları yerden bakın en son ts erkana verdi 2 milyon avro yeni transferimiz tolgaya 2 milyon avro teklif ettiler yapmayın Allah aşkına adam kafasını gözünü patlatıyor bence bu para normal

Taraftar
Taraftar - 4 yıl Önce

Dünyanın en çok kazanan dublörü,attığı gol başına 1 milyon euro verseydiniz bari..(yılda 4 gol atıyor)