Beşiktaş'ta kriz bitmiyor!

Siyah-beyazlı yöneticilerin bir kısmı, kulübü icraya veren yıldız futbolcunun satılması gerektiğini söylerken, bir kısmı bir sezon daha takımda kalması gerektiğini düşünüyor.

FUTBOL 02.06.2015, 02:36
2422
Beşiktaş'ta kriz bitmiyor!

UEFA ile yapılan anlaşma çerçevesinde transfer politikasına sınırlama gelen Beşiktaş, çalışmalarını bu kapsamda sürdürürken yönetimin önüne Gökhan Töre geldi. Performansıyla Avrupa'nın önde gelen kulüplerinin ilgisini çeken Gökhan Töre'ye gelen teklifler, yönetimde "Töre'yi şimdi mi satalım, seneye mi satalım?" ikilemi yarattı. Töre için özellikle İngiltere ve İspanya'dan takımlar menajerler vasıtasıyla nabız yoklarken, Atletico Madrid tarafından 6.5 milyon Euro'luk bir rakamın telaffuz edildiği öğrenildi. Töre'ye ilgi ve transferdeki kısıtlamalar yönetimde iki farklı görüşe neden oldu. 

 

YÖNETİCİLERDEN İCRA VURGUSU 


Bazı yöneticilerin, Töre'nin alacaklarına karşı (İstanbul 35. İcra Müdürlüğü'nde 2014/17186E sayılı dosyasında 272.778 Euro ve 2014/17187 E sayılı dosyada 293.465 Euro Sayılı dosya ile) icra takibi başlattığına vurgu yaparak, "Gökhan ile daha sonra anlaştık ancak gecikmede hemen icraya verdi. Son dönemde sakatlığını bahane edip sorumluluk almadı. İyi bir teklif gelirse satalım" dedikleri öğrenildi. Ancak başkan Fikret Orman ve ağırlıklı bir kesimin Töre'nin bir sezon daha Beşiktaş'ta oynatılıp piyasası oluştuktan sonra satılması gerektiğini düşünüyor. Başkanın, transferde masaya oturmak için bile teklifin 10 milyon Euro'yu aşması gerektiğini söylediği ifade edildi. 

 

VE TOSİC RESMEN KARTAL


Beşiktaş ile yıllık 850 bin Euro karşılığı 2 yıllık anlaşma sağlayan Dusko Tosic İstanbul'a getirilerek resmi sözleşmeye imza attırıldı. Gençlerbirliği ile olan kontratı sona eren Tosic için dün KAP'a yaptığı açıklamayla görüşmelere başladığını bildiren siyah-beyazlıların, önümüzdeki günlerde Sırp futbolcu için basın önünde bir tören düzenleyeceği öğrenildi.

 

MENAJERİNİ DEĞİŞTİR


Beşiktaş'ta 4 yıllık sözleşmesi olan Gökhan Töre menajeri Ahmet Bulut'la yollarını ayırdı. Yakın bir arkadaşına menajerlik yetkisini veren Töre'nin hedefinin İngiltere veya İspanya'da oynamak olduğu kaydedildi.

 

SABAH/FATİH DOĞAN

Yorumlar (9)
BJK 5 yıl önce
Gökhan Töre kendi tweeter hesabından açıklama yaptı benim beşiktaşlan hiçbir problemim yoktur bunlar yalan dolan haberler kimse inanmasın dedi bunlar hala faztazi peşinde utanma yokmu sizlerde fatih doğan denilen haşare.
fatih 5 yıl önce
BJK gökhan açıklama yapsa bile yönetimden açıklamanın olmaması endişeli bir durum bu durum gökhan hadi mahkemeye verdiyse dedirtiyor bana yönetimden bir açıklama yapılsaki tam inansak bu duruma yoksa ben şüpheliyim
BABA KARTAL 5 yıl önce
ARDA 20 MİLYON CALHANOGLU 20 MİLYON YAPTIGI YERDE GÖKAN TÖRE 5 MİLYONMUŞ YOKYAAAAAAAAAA EN AZ 10 MİLYONDAN AŞAGI GÖKANI SATAN BJK Yİ SATMIŞ SAYILIR TÜRKİYENİN EN YETENEKLİ TOPCUSU
burak lnd 5 yıl önce
bizim ulkedeki insanlar neden aptal bu kadar
seyithan tan 5 yıl önce
satın gitsin töreyi canı istediği zaman oynuyor canının istemediği zaman oynamıyor biz sezon bunun bu kağrını çekeceğimize bu da fernandes gibi bedavaya gideceğine iyi bir teklif gelmesi halinden satın gitsin hem de şu an işyi bir parayı gider
1903 5 yıl önce
Ne diye oturuyorsunuz o koltuklarda.Madem çalışanların futbolcuların ücretlerini ödeyemiyorsunuz ne işiniz var yönetimde.Beceriksiz olduğunuz halde neden hala gitmek bilmezsiniz.
Kara Kartal 5 yıl önce
Yuh! verseniz ya lan adamin 550.000€ sunu. Parasini veremiyeceksiniz niye aliyorsunuz?
mayk 5 yıl önce
fatih doğan senin gazeteci gibi suratına sıfatına sıçayım it bunlar ya ..bunlar beşiktaşlı değil.bu tip gestecileri nevzat demire sokmayın kardeşim..bunların işi gücü klübü karıştırmak oyuncularımızı taraftarın gözünde küçük düşürüp kötülemek arasını açmak bu salak satılık soytarıların lafına bakıpta inanıpta kalkıp buralarda oyuncularımıza sallamayı bırakın şuan renkli medyada çalışan beşiktaşlıyım diyen gastecilerin hiçbiri beşiktaşlı değil..alayı renkli taraftarı bunu kafanıza sokun
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın