Beşiktaş'ta Kalmak İstiyorum

Beşiktaşlı Cenk Tosun ve Veli Kavlak Alibeyköy'de bir alışveriş merkezinde bulunan Kartal Yuvası'nda taraftarlarla bir araya geldi.

FUTBOL 16.10.2014, 15:54
796
Beşiktaş'ta Kalmak İstiyorum

Beşiktaşlı Cenk Tosun ve Veli Kavlak Alibeyköy'de bir alışveriş merkezinde bulunan Kartal Yuvası'nda taraftarlarla bir araya geldi.

Veli ve Cenk siyah beyazlı taraftarların yoğun ilgi gösterdiği buluşmada taraftarların aldığı Kartal Yuvası ürünlerini imzalayıp hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Basın mensuplarının sorularını da yanıtlayan Veli Kavlak ve Cenk TosunSivasspor maçını mutlaka kazanmak istediklerini belirttiler.

Cenk Tosun Milli takıma alınmama kararının Fatih Terim'e ait olduğunu söylerken, Veli Kavlak henüz kulüple görüşmediğini ama Beşiktaş'ta kalmak istediğini ifade etti.

Her iki futbolcunun açıklamaları şu şekilde:

VELİ KAVLAK: "BEŞİKTAŞ'TA KALMAK İSTİYORUM"
Veli Kavlak: "Ben tabi Beşiktaş'ta kalmak istiyorum. Ama şu ana kadar hiç bir görüşme olmadı. Bakacağız ileriki günlerde ne olacak. Dediğim gibi benim sezon sonuna kadar sözleşmem var, oraya kadar elimden gelenin en iyisini yapacağım."

"Takımdaki durum şu an çok iyi. Milli takımdaki oyuncular da geri dönüyor. İdmanlar çok iyi gidiyor. Pazar günü maçı kazanmak istiyoruz. Sivasspor maçına en iyi şekilde hazırlanıyoruz."

CENK TOSUN: "MİLLİ TAKIMA ÇAĞIRILMAYI BEKLEDİM AMA...."
Cenk Tosun "Milli takıma çağrılacağımı umuyordum, bekledim de açıkçası. Ama Fatih hocanın kararı bu, saygı göstermemiz lazım. O'nun seçtiği adamlar Milli takıma çağrılıyor tabi saygı göstermemiz lazım. Daha fazla çalışmam lazım demek ki. Daha fazla çalışıp tekrar Milli takıma çağrılmak için elimden geleni yapacağım"

"ANKARA'DA TARAFTARIMIZIN DESTEĞİNİ BEKLİYORUZ"
"Sivasspor maçını Ankara'da oynayacağız ,bizim için farklı olacak. Taraftarımızın desteğini orada da bekliyoruz. İnşallah bu maçtan üç puanla ayrılmak istiyoruz çünkü Galatasaray ile Fenerbahçe oynayacağı için ,kendi aralarında puan kaybedecekleri için bizim için bu maçın önemi daha fazla oldu. Takımdaki hava çok güzel, inşallah Sivas maçından üç puanla ayrılmak istiyoruz."

"İlk hafta golümü attım sonraki haftalarda takım olarak da düşüşteydik. Ben de performansımı sahaya yansıtamadım. Ama iyi çalışıyorum bu haftaki Sivasspor maçında hocam bana şans verirse elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağım."

Yorumlar (0)