Beşiktaş'ta iki yolcu belli oldu

Yönetimin, takımdaki kalecilerin üst üste sakatlık yaşamasını antrenör Sambade'nin idman tekniklerine bağlaması, İspanyol çalıştırıcıyı kızdırdı.

FUTBOL 26.03.2015, 15:06
4586
Beşiktaş'ta iki yolcu belli oldu

Kara Kartal’da son dönemde üst üste kalecilerin sakatlık yaşaması sonrası gözler takımın kaleci antrenörü Jose Sambade’ye çevrilmişti. Konuyla ilgili olarak İspanyol çalıştırıcıdan ayrıntılı bir rapor isteyen yönetim, 47 yaşındaki antrenörün çalışma tekniklerini sorgulama kararı almıştı.

 

Deneyimli antrenörden gelen raporu inceleyen Siyah-Beyazlılar’ın, özellikle Tolga Zengin’in kısa süre içerisinde ikinci kez sakatlanmasının ardından gündeme gelen Sambade’nin, ağır çalışma metotları uyguladığı görüşünde birleştiği öğrenildi. Siyah-Beyazlı idarecilerin bu fikirlerini Sambade’ye ilettiği ve tecrübeli antrenörün de bu sebepten dolayı sezon sonunda ayrılma kararı aldığı bildirildi. Talipleri sırada bekliyor.

 


Siyah-Beyazlılar’daki sistemi eleştirilen Sambade’yle, özellikle İspanya’da Deportivo La Coruna olmak üzere birçok La Liga temsilcisinin ilgilendiği biliniyor. Ek olarak tecrübeli çalıştırıcının, sezon başından beri Fransa Lig 1 ekibi Marsilya ve Lyon’un da takibinde olduğu konuşuluyor.

Yorumlar (8)
hamdullah yuca 6 yıl önce
iki yolcu kim? Sambade biri digeri kim?
BJK 6 yıl önce
Bir digeri'de kendisi olsa gerek.
MEHMET EFE 6 yıl önce
daha sezon bitmeden basın bizi dağıtmaya başlamış, ya sezon sonu şampiyon olursak, o zaman kalecilerin az gol yemesinde sambadenin rolu diye belgesel de yapar mısınız sayın basın???
iskamboz 6 yıl önce
yaptığınız habere şimdi bir şey diyecektim de neyse. Siz Beşiktaş'tan nemalanan web sayfaları ne yapmaya çalışıyorsunuz. Takım şampiyonluğun en büyük adayı iken şuan her şey kendi ellerinde iken, mesnetsiz, isimsiz haberleri neden bu mecraya taşıyorsunuz. Şu an takıma destek zamanı. Sizin yaptığınıza bak, her gün ekipten birilerini gönderip birilerini getiriyorsunuz. Hava yakalaması gereken takımın havasını bozuyorsunuz.
KAŞİF 6 yıl önce
kaynak ne ey kartalbakışıı renklılere çanak tutmayın destek olacağınıza köstek oluosunuz yazıklar olsun sızee daha bu siteye girersem sızın gibi olayımm
kara kartal 6 yıl önce
yanlış secim sakatlıkların birinci sebebi ertuğrul karanlık adamalara sürekli iğne tedavisi yaplıyor ağrılar gecince iyileşti diye idamana cıkıp tekrar sakatlık yaşıyor sakatlanan topcu mutlaka bir daha sakatlanıyor cünkü tedavi yok sen tirbünden masör frnerden doktor ve fizyoterapist getirisen olucucağı bu masör topcularla selfiden başka birşeyi yok sen masj yap kardeşim bırak tirbünü topculaı evine almayı onların evinde alemler yapmayı bırak sen yine tirbüne dön kardeşim san amigoluk yakışır fenerden doktor ve fizyoterapist gelirse nasıl başarı beklersin adamların ne iğne yaptığı belli deyil ne malum ajan misali yanlış iğneler yapmadıkları sağlık ekibi baştan aşağı yenilenmeli doktordan fizyoterapiste masöre tirbünden gelen masörle fenerden gelen adamlarla bu iş olmaaaaaaazzz birinin cıkıp kardeşim sizin fotograf cektirmekden başka bir iş yaptığınız varmı diye bir ALLAH ın kulu sormazmı sağlık ekibi deyişmeli SAMBADE deyil işi bilen AYHAN OPTUR ve ekibi getirilmeli takıma ....
HÜSEYİN 6 yıl önce
SAKIN BÖYLE BİRŞEY YAPMAYIN.. KALECİLERİMİZ BECERİKSİZ VE YETENEKSİZ KALECİ ANTRÖNÖRÜMÜZ ÇOK KALİTELİ..
baba kartal 6 yıl önce
nasıl olsa yabancı sayısı serbest . Ron-Rober Zieler Beşşiktaş bu kaleciyi almalı ,bu yıl kontratı bitiyor honnover 96 da ... Ve Neuer ın arkasında alman milli takım kalecisi ...