Beşiktaş'ta Gündem Demba Ba

Yeni sezon hazırlıklarına İstanbul'da başlayan ardından Almanya'da kamp çalışmalarını sürdüren Beşiktaş, iki günlük iznin ardından mesaiye İngiltere kampıyla yeniden başlıyor.

FUTBOL 13.07.2014, 15:16
98
Beşiktaş'ta Gündem Demba Ba

 Siyah beyazlı futbolcular, bugün tatillerini geçirdikleri yerlerden İngiltere'ye geçerek kamp için toplanıyor. 24 Temmuz tarihine kadar İngiltere'de kamp yapacak siyah-beyazlılar, Ada'da 3 hazırlık maçı oynayacak. Siyah beyazlılar 15 Temmuz salı günü Wigan Athletics, 19 Temmuz Cumartesi günü KV Oostende ve 24 Temmuz Perşembe günü dü FC Mainz takımları ile karşılaşacak. 

Uzun süredir Kostas Mitroglou'nun transferi için uğraş veren Beşiktaş, Yunan golcünün transferinde yaşanan sıkıntı üzerine Senegalli Demba Ba transferini yeniden gündeme aldı. Menajer Ahmet Bulut, daha önce de ismi gündeme gelen Demba Ba'nın transferinde kolaylık sağlanması için menajer Mendes ile temaslara başladı. Menajerler Demba Ba'nın transferinin Beşiktaş için çabuk sonuçlanması adına uğraş veriyor. Teknik direktör Slaven Biliç'in özellikle Demba Ba'nın alınmasını istediği öğrenilirken, iki yıl daha Chelsea ile sözleşmesi olan 29 yaşındaki Senegalli santrfor transferinin bir iki günde sonuçlanması bekleniyor. GÖKHAN TÖRE İÇİN SON TEKLİFBu arada yönetici Erdal Torunoğulları, Gökhan Töre'ye yeniden siyah beyazlı formayı giydirken içinRubin Kazan kulübü ile yaptığı görüşmelerde siyah beyazlı kulübün son teklifini iletti. Gökhan Töre'nin bonservisi için 6 milyon eurodan aşağı inmeyen Rubin Kazan'a 5 milyon Euro ve bir sonraki satıştan pay verilmesi teklif edildi. Rus kulübünün bu teklife sıcak bakmadığı ancak kesin yanıtı hafta içinde vereceği öğrenildi. Bu arada yeni sezon hazırlıklarına İstanbul'da başlayan ardından Almanya'da kamp çalışmalarını sürdüren Beşiktaş, iki günlük iznin ardından mesaiye İngiltere kampıyla yeniden başladı. Siyah beyazlı futbolcular, tatillerini geçirdikleri yerlerden İngiltere'ye geçerek kamp için biraraya geldi. 24 Temmuz tarihine kadar İngiltere'de kamp yapacak siyah-beyazlılar, Ada'da 3 hazırlık maçı oynayacak. beşiktaş, 15 Temmuz salı günü Wigan Athletics, 19 Temmuz Cumartesi günü KV Oostende ve 24 Temmuz Perşembe günü dü FC Mainz takımları ile karşılaşacak. 

Yorumlar (0)