Beşiktaş'ta Gökhan Töre Şoku

Beşiktaş ile Gökhan Töre'nin menajeri Ahmet Bulut arasında bu gün yapılan görüşmeden bir sonuç çıkmadı.

FUTBOL 21.07.2014, 18:04
6061
Beşiktaş'ta Gökhan Töre Şoku

Beşiktaş ile Gökhan Töre'nin menajeri Ahmet Bulut arasında bu gün yapılan görüşmeden bir sonuç çıkmadı.


Doğan haber ajansının haberine göre,Beşiktaş Futbol Şubesi Sorumlusu Ahmet Nur Çebi'nin Altunizade'deki ofisinde yapılan görüşmeye Beşiktaş Dış İlişkiler Sorumlusu Erdal Torunoğulları da katıldı.

BEŞİKTAŞ İLE RUBİN KAZAN ARASINDA KESİNLEŞMİŞ BİR ANLŞAMA YOK


Gökhan Tören'in menajeri Ahmet Bulut yaklaşık 4 saat süren toplantıda Gökhan konusunu değil başka isimler üzerinde konuştuklarını açıkladı.Beşiktaş'ın henüz Rubin Kazan ile bonservis için anlaşamadığını bu yüzden Gökhan Töre transferini masaya yatıramadıklarını söyleyen Bulut Beşiktaş'ın gündeminde olan diğer yabancı futbolcular için konuştuklarını dile getirdi.


Beşiktaş ile Gökhan Töre arasında herhangi bir sorun olmayacağını ve Rubin Kazan ile kesin olarak anlaşılmasının halinde atılacak imzada bir sorun olmayacağını ifade eden Ahmet Bulut önümüzdeki günlerde Beşiktaş Yönetimi ile tekrar bir araya geleceklerini belirtti.

Yorumlar (3)
Gezgin 6 yıl önce
niye bu kadar yüz veriyorsunuz bu adama..Gitsin nerde oynarsa oynasın bakalım kaç kuruş verecekler..kerim frai onun yaptığının iki mislini yapar..
Ahmet 6 yıl önce
KAP'a bildirim yapılmadan tabi anlaşıldı diyecek hali yok adamın ;) hayırlısı ile gelir inşallah...
kurmaykartal 6 yıl önce
ya bırakın gökhan töreyi falan..bal yapmayan arı misali.kerim frei çok daha iyi futbolcu ve çok daha iyi karaktere sahip..