Beşiktaş'ta Flaş Tolga Zengin Kararı

Beşiktaş, sezonu kapattığı açıklanan Tolga Zengin konusunda yeni bir açıklama yaptı.

FUTBOL 26.03.2015, 14:32
2078
Beşiktaş'ta Flaş Tolga Zengin Kararı

Spor Toto Süper Lig'de Beşiktaş'ın Fenerbahçe ile oynadığı karşılaşmada sakatlanan ve sezonu kapattığı belirtilen Tolga Zengin konusunda yeni bir açıklama geldi.

Beşiktaş Jimnastik Kulübü'nden yapılan açıklamada, Tolga Zengin'in tameliyatsız tedavi edileceği belirtildi. Ameliyat olmadan tedavisine başlanan Tolga'nın böylece daha kısa süre içerisinde sahalara dönmesi bekleniyor.

İşte Beşiktaş Jimnastik Kulübü'nden yapılan Tolga Zengin açıklaması;


''Futbol Takımımızın Kaptanı Tolga Zengin'in sahalara daha çabuk dönmesi için, sağlık kurulumuzun yaptığı incelemeler sonucunda, oyuncumuzun tedavisine başladı.

Bu kapsamda Tolga Zengin'e ameliyatsız tedavi (konservatif) uygulanacak ve bu yöntemle takıma daha çabuk kazandırılması sağlanacak.

Tolga Zengin, Fenerbahçe maçında sakatlanarak oyundan çıkmış ve çekilen MR sonucunda 4. derece yırtık tespit edilmişti.''

Yorumlar (5)
hüseyin 6 yıl önce
takıma çabuk kazandırılsın niyetinde iseler boşuna.. cenk ve günay bu işi götürürler.. tolganın ameliyatı sezon sonuna sarkmasın olsun şimdiden.
hamit 6 yıl önce
Yaw tolga iyi niyetli olabilir ama olmuyor iste. Adam hem kronik sakat hem de refleksleri gitmis. Adam gibi bir kaleci aliriz sene sonu bosverin.
karanlık 6 yıl önce
karanlık ve mucize iğnesi sayesinde 3 hafta sonra sahalarda takım 3 ncü oldukdan sonra SAĞLIK EKİBİ ACİL HEPSİ DEYİŞMELİ HEMDE COOOOOOKK ACİL rezilliktir bu nerde sahtekar varsa toplanmış...
CastieL 6 yıl önce
ŞU adamın haberlerini daha yapmayın gördükçe cinlerim Everest'e tırmanıyor! :S
marco 6 yıl önce
@castel dostum kibarca söyleyim o zmaan siktir git başka takımı tut. tolga kutsal formayı giymiştir. bu saatten sonra ona laf edenin anasıın kulaklarını çınlatırım haberiniz ola.