Beşiktaş'ta Flaş Demba Ba Açıklaması

Beşiktaş Futbol Takımı Doktoru Ertuğrul Karanlık, Demba Ba hakkında çıkan haberleri yalanlayarak; "Herhangi bir kronik sakatlığı yok" dedi.

FUTBOL 30.08.2014, 17:45
6840
Beşiktaş'ta Flaş Demba Ba Açıklaması

Beşiktaş Futbol A Takımı Doktoru Ertuğrul Karanlık, basında Demba Ba hakkında çıkan haberler hakkında açıklamalarda bulundu.

İşte Ertuğrul Karanlık'ın açıklamaları;

“Ben Türkiye’de yalan haberlerle karşılaşmaya alıştım ama yeni gelen arkadaşlarımız alışkın değiller. Dolayısıyla buna tepki gösteriyorlar. Basında Demba Ba ile ilgili yer alan haberler kesinlikle doğru değil.Demba Ba’nın herhangi bir kronik sakatlığı yok.”

“Futbolun içinde sakatlıklar her zaman vardır. Demba Ba, Arsenal maçında sakatlandı. Bu konuyla ilgili gerekli açıklamayı yaptık. Buna rağmen basında yalan yanlış haberler yayınlandı. Topla yapılan çalışmada kendini iyi hissetmediği için Demba Ba’nın Mersin İdmanyurdu maçında oynamasına izin vermedik.”

“Demba Ba, bu tarz haberlere üzülüyor. Umarım bu haberleri çıkaranlar biraz daha hassas davranırlar ve kaynaklarına haberi hazırlamadan önce doğrulatırlar.”

Yorumlar (3)
ahmet 6 yıl önce
zoruna gidiyor ib nlerin çekemiyor sallıyorlarr
dembaba 6 yıl önce
aynen serifsizler cekemiyor ne olacak tupcunun gazetesiyle ayni nasil karalariz kampnyasina baslamislar bunlar besiktasli olamaz cunku bunlar hirsizlar besiktasin parasini calanlar bunlardan besiktasa zarardan baska bir sey vermezler
Ali danisment 6 yıl önce
Güvenmiyorum bu bizim doktora. Adamın gözleri fel fecir oynuyor