Beşiktaş'ta Chicharito bombası

Manchester United forması giyen Chicharito Javier Hernandez için Beşiktaş'ın devrede olduğu öğrenildi.

Beşiktaş'ta Chicharito bombası

Geçtiğimiz yıl Real Madrid'de kiralık olarak forma giyen Javier Hernandez 'Chicharito'nun önümüzdeki yıl hangi takımda olacağı merakla bekleniyor.

Bonservisi Manchester United'da bulunan Meksikalı oyuncu için Avrupa'nın birçok takımı devredeyken Türkiye'de opsiyonlar arasında yer alıyor.

Oyuncunun Avrupa ülkeleri ile temsil haklarını elinde bulunduran İtalyan menajer Marijo Knez, Radyospor'a Chicharito'nun transferi ile ilgili açıklamalarda bulundu. 

Yıldız futbolcuya Beşiktaş'ın talip olduğunu dile getiren Knez, ''Şu anda sizinle çok fazla bilgi paylaşamam. Ama Beşiktaş Chicharito ile ilgileniyor. Bakalım zaman ne getirecek. Her şey yapılacak müzakereye bağlı. Ama çok yüksek fiyatlarını konuşulacağını düşünmüyorum" dedi. 

'Chicharito Türk futboluna sıcak bakıyor'
 
Beşiktaş'ın kendisiyle bu transfer için bağlantıya geçtiğini belirten FIFA menajeri Marijo Knez, "Kendileriyle konuştuk. Çok kaliteli bir oyuncular almak istiyorlar. Ana bölgelere. Ofansif açıdan düşündükleri oyuncu çok yönlü olsun istiyorlar. Bu oyuncunun istenildiğinde forvet olarak oynaması onlar için belirleyici. Javier Hernandez, tam da aranan bu profile uygun bir oyuncu. Önümüzdeki sezon Şampiyonlar Ligi'ne katılmak istiyorlar. Bu nedenle güçlü oyunculara ihtiyaç duyuyorlar. Yaklaşımları bize son derece pozitif geldi. İyi organize olmuş bir kulüp. Pozitif düşünüyoruz. Önümüzdeki günlerde daha ayrıntılı bir konuşma yapacağız. Chicharito Beşiktaş'ın kendisiyle ilgilendiğini ve son gelişmeyi biliyor. Türk futbolu hakkında çok şey biliyor. Zaten böyle bir teklife açık. Eğer Beşiktaş'ın projesi ona tatmin edici gözükürse, neden olmasın. Javier sıcak bakıyor. Ama bu söylediğim sadece Beşiktaş için değil. Genel itibariyle Türk futbolu için geçerli. Kiralık transfer dahil tüm senaryolar geçerli olabilir" diye konuştu. 
 
'Galatasaray'da aradı'
 
Knez, Galatasaray'la Chicharito için önceden görüştüklerini ancak son bir kaç günlük süreçte tekrar konuşmadıklarını ifade etti: ''Galatasaray'ın ilgisi devam ediyor. Galatasaray'ın büyük ve organize olmuş bir kulüp olduğunu biliyoruz. Türkiye'de bütün seçenekler açık derken Galatasaray'ı da kastetmiştik.'' dedi.
 
 
 
RADYOSPOR

YORUM EKLE
YORUMLAR
soccer1903
soccer1903 - 3 yıl Önce

Tamam saglam bir j.Hernandez cok süper olur ama bu adam ameliyat olacak,2,5-3ay oynayamayacak bu durumda isimize yaramaz.

bjk
bjk - 3 yıl Önce

bizdeki teraneo eğer şenol güneş ise kimseyi alamazlar

Bülent
Bülent - 3 yıl Önce

Senol günesin felsefesine tm uyar.

ıdeal degıl yıldız degıl
ıdeal degıl yıldız degıl - 3 yıl Önce

turkıye lıgınde bunu yerler yumusak lıglerde başarılı olur zaten ıngıterede ıspanyada oynıyamadı

Bezelye
Bezelye - 3 yıl Önce

adamın ayağı kırılmamış köprücük kemiği kırılmış, ameliyatını olmuş temmuz başında 4 hafta süre vermişler ağustosun 2.yarısında döner sahalara. 27 yaşında manu-real madrid-milli takım tecrübesi olan adam elinde pektemek-tosun-ömer olan takım için gayet iyi transfer.

Hayati.K
Hayati.K - 3 yıl Önce

soldado valenciada leblebi gibi gol atıyordu totenhamda tutunamadı alırsak bizde iş yapar...