Beşiktaş'ta bir dönem daha kapandı!

Beşiktaş yönetimi, yeni sezon öncesi sağlık ekibinde radikal bir değişikliğe gitti.

FUTBOL 24.06.2015, 03:37
3880
Beşiktaş'ta bir dönem daha kapandı!

Siyah-beyazlılar yaşanan sakatlıklar nedeniyle eleştirilerin hedefi olan Ertuğrul Karanlık’la yolları ayırırken sağlık ekibinin başına A Milli Takım’ın da doktorluğunu yapan Sarper Çetinkaya’yı getirdi

YAŞANAN üst üste sakatlıklar nedeniyle geçtiğimiz sezon birçok önemli oyuncusundan faydalanamayan Beşiktaş’ta eleştirilerin odağındaki isim olan doktor Ertuğrul Karanlık’la yollar ayrıldı. Sağlık ekibinin başına A Milli Takımımız’ın da doktorluğunu yapan Sarper Çetinkaya getirildi.
 
KARANLIK uyguladığı değişik tedavi yöntemleriyle sahalara hızla dönülmesini sağlasa da eski performanslarını yakalayamayan siyah-beyazlı oyuncuların uzun süredir hedefindeydi. Öyle ki ligin 2. yarısında tedavilerde yaşanan sorunlar nedeniyle futbolcular, Karanlık yerine çare bulmak için Çetinkaya’ya gitmeyi seçmişlerdi.
 
YAŞANAN sorunları ve şikayetleri dikkate alan Beşiktaş yönetimi, Karanlık’la anlaşarak yolları ayırma kararı aldı. Yerine ise Acıbadem Sporcu Sağlığı Merkezi menşeili olan ve A Milli Takım’ın da doktorluğunu yapan Sarper Çetinkaya ile anlaşıldı.

 
EKİP GENİŞLETİLECEK
 
ÇETİNKAYA kendi seçeceği ekibiyle birlikte Kartal’ın tüm oyuncularının sağlığını kontrol altına alacak. Halihazırda bulunan masaj ve fizyoterapist ekibini kendi getireceği kişilerle genişletmeyi düşünen Çetinkaya, futbolculara daha hızlı ve kaliteli bir hizmet vermeyi planlıyor.
 
KAMP sonrası performansa göre Karanlık döneminden kalanların devam edip etmeyeceğini belirleyecek olan Çetinkaya duruma göre yeni masör ve fizyoterapistleri ekibine dahil edecek.

 

VATAN

Yorumlar (5)
DolapDereli_Murat 6 yıl önce
Sezonun bitmesi ile Beşiktaş adına aldığım en güzel haber ''KARANLIK''Dönemi sona erdi.
sermet 6 yıl önce
Beşiktaşta rota mota kalmamış.Ne almayı nede satmayı becerebiliyoruz.4 senede 4 defa yapılanmışız çok komik ortada hiç bir şey yok.Her sene yapılanma hiçbir kulüpte yok.Zavallı Beşiktaşım gün geçtikçe eriyor.Bu Beşiktaşın başında olanlar Yıldırım Demirörene destek veriyorlar.Bravo
altun 6 yıl önce
çok değil 2-3 sene sonra 2.ligdeyiz
aras 6 yıl önce
Vallahi sermet baba doğru söze ne denir aynen katılıyorum.Ne gençleşmeyi becerebildik ne tecrübe kazanabildik,ne gidenin yerine birini bulabildik.4 senedir tek yaptığımız renklilerin nağralarını dinlemek.Bizede yazık beee
O. Erhan Keskin 6 yıl önce
Bozuk bir saat bile günde 2 kez zamanı doğru gösterirmiş! Doğru karar; ancak bu kararı devre arasında almış olsalardı şimdi şampiyonduk.