Beşiktaş'ta Atiba gelişmesi!

Nikah tazelemek için yapılan pazarlıklar mutlu sonla bitmez üzere. Atiba, iki yıl için istediği 1,5 milyon Euro'da 200 bin Euro indirime gitti. Beşiktaş, 1,1 milyon Euro veriyor. Tarafların uzlaşması bekleniyor.

FUTBOL 14.05.2015, 13:08
1010
Beşiktaş'ta Atiba gelişmesi!

Beşiktaş'ın sözleşmesini uzatmak için uzun süredir görüştüğü Atiba Hutchinson ile yönetim arasındaki fark 200 bin Euro'ya kadar düştü.

Tarafların son yapılacak pazarlıkların ardından orta yolu bulup nikah tazelemeleri bekleniyor. 33 yaşındaki Kanadalı ön libero, ilk yıl için 1,5 milyon Euro garanti ücret istemişti. Yönetim 1 milyon 100 bin Euro teklif edip beklemeye çekilmişti. Beşiktaş'ta mutlu olduğunu ve kalmak istediğini söyleyen Atiba, 200 bin Euro indirime gidip fiyatını 1 milyon 300 bin Euro'ya kadar düşürdü.

Taraflar mukavelenin iki yıllık olması konusunda prensipte anlaşırken, ikinci sezon rakamın 700 bin Euro civarına düşürülmesi, maç başı ücretlerinin ise daha yüksek meblağlara çekilmesi konusunda el sıkışıldı.

Atiba'nın menajerinin beklendiği, iki yıl garanti ücreti konusunda yapılacak son görüşmeden sonra bir sürpriz yaşanmazsa tarafların imza atacağı bildirildi.

Yorumlar (3)
AOK 5 yıl önce
Takimda süper Ofansiv futbolcular var bunu anladik, Bu ofansiv oyuncularin defansiv yönleride bir okadar kötü bunuda biliyoruz zaten.. Iste olay burda basliyo zaten; bu kadar kaliteli ofansiv oyuncularin varken arkaya I. Dünya Savasindan kalan Tanklari koyarsan bu takim herzaman hic hesapta olmayan goller yer ve son G.Antep macindaki gibi rakip Takim kapanirsa isimiz Allaha kalmis demektir.BILICIN geride TOPLA- RAKIP ARASINA EN HIZLI SEKILDE GIREBILECEK, RAKIBIN OYUNUNU BOZACAK ve TOPU TEHLIKELI BÖLGEDEN EN HIZLI SEKILDE UZAKLASTIRACAK OYUNCULARI tercih etmesi sampiyonluk yolundaki olmazsa olmazlardan en birincisi.Yani Serdar Kurtulus burada tercih edilecek en son kisi, Ismail Köybasi iyilesse bile bu ofansivlerin arkasinda hayatta oynayamaz.Ben iki Futbolcuda RECEP CETINI görüyorum.Bunlardan biri MOTTA digeride OPARE. Yani MOTTA-ERSAN-OPARE Besiktasin sampiyonluk yolundaki olmazsa OLMAZIDIR.OPAREYle maca baslamayan BILIC kendi ipini CEKER.O Neysede üzülen yine biz taraftarlar oluyo..
kartal 5 yıl önce
moktan bir topçu
ahmet 5 yıl önce
dün onun yüzünden yedik golü. veli de yapar yaptığını fazla da üstelemeyin