Beşiktaş'ta Ankara Havası

Olimpiyat Stadı’ndaki Rizespor, Eskişehir ve Asteras maçlarında toplam 10 bin bilet satıldı. Sivasspor maçı için 12 bin Siyah-Beyazlı taraftar bilet aldı. Ankara’daki maç full oynanacak.

FUTBOL 18.10.2014, 02:55
1806
Beşiktaş'ta Ankara Havası

ASLINDA Beşiktaş, Ankara’ya deplasmana gitmiyor. Siyah-Beyazlılar, yarın Osmanlı Stadı’nda Sivas’ı konuk edecek. Beşiktaş, bu maçtan önce Süper Lig’de ve Avrupa Ligi’nde oynadığı Rizespor, Eskişehir ve Asteras Tripolis karşılaşmalarını Atatürk Olimpiyat Stadı’nda yaptı.  Bu üç maçlarda toplam 10 bin bilet satıldı.

ANKARA SİYAH-BEYAZ OLACAK

Beşiktaşlı taraftarlar, Olimpiyat Stadı’nın konumu nedeniyle maçlara gitmedi. Ama yarın 20 bin kişilik Osmanlı Stadı, Siyah-Beyazlı renklere bürünecek. Şu ana kadar 12 bin bilet satıldı. Beşiktaş Basın Sözcüsü Metin Albayrak, "Biz Ankara’da taraftarımızın önünde full stada oynayacağız. Bilet satışları çok iyi. Taraftarımızın talebi çok iyi. Bu saat itibariyle kombinelerin haricinde 12 bin bilet satıldı. Full oynayacağız" dedi.

HER ŞEHİR BİZİ İSTİYOR

METİN Albayrak, tüm seyirlerden stat talebi geldiğini söyledi: "Bizim stratejimiz hazır. Derbi ve Avrupa maçlarını Olimpiyat Stadı'nda Sivas maçını Osmanlı Stadı’nda oynuyoruz. Ondan sonraki iki maçımızı Başakşehir’de oynayacağız. Davet ettiler. Bizi herkes istiyor. Çok talep var. Tüm şehirlerden talepler geliyor. Bunlar yönetim kurulunda tartışılıp, teknik ekibimizle konuşup karar verilecek konular. İlk yarıdaki sonuna kadar olan planlamamız yapılmıştır."

Yorumlar (0)