Beşiktaş'ta 70 Milyon Dolarlık Hesap!

70 milyon dolarlık kredi alımını neticelendiremeyen siyah-beyazlı yönetim, ödemeler ve stat için gereken sıcak parayı kendi imkanlarıyla karşılamaya çalışacak

Beşiktaş'ta 70 Milyon Dolarlık Hesap!

Beşiktaş Kulübü; mevcut kredi borçlarını yapılandırmak, futbolcuların transfer taksitlerini ödemek ve inşaatı devam eden Vodafone Arena içinsıcak para bulmak amacıyla 6 aydır kredi arayışındaydı. 70 milyon dolarlık meblağ için bu süreçte önce üçlü konsorsiyum, ardından da tek bir banka ile görüşen siyah-beyazlı yönetim, tüm çabalarına rağmen işi olumlu neticelendiremedi.

ORMAN: ŞARTLARIMIZI ZORLAYALIM
Bu gelişme, kulüpte sıkıntı yaratırken, Başkan Fikret Orman'ın yönetim kurulu üyelerine, "Kredi işi şimdilik rafa kalktı. Gereken kaynak için kendi şartlarımızı ve imkanlarımızı zorlayalım. Stat için de Ankara başta olmak üzere çeşitli natifler üretelim" dediği öğrenildi. Orman'ın bu amaçla Ankara'da bir dizi ziyarette bulunduğu belirtildi.

STAT İÇİN KAYNAK KULÜP!
Başkan Fikret Orman ve ekibi, devam eden stat inşaatı için kulübün kaynaklarını kullanacak. Siyah-beyazlı yönetim şimdilik ek bir kredi almayı düşünmüyor.

 

KAYNAK : SABAH

YORUM EKLE
YORUMLAR
engin saka
engin saka - 5 yıl Önce

GS stadı bedava devlete yaptırdı yetmedi türk telekom 100 milyon dolar verdi şimdide yine devlet kurumu THY sponsor olmuş taraftarlar ayaklanın şike mike yok kardeşim türküyede gs tek bırakmak için yapılmış kumpas var

Engin kardeşim
Engin kardeşim - 5 yıl Önce

Ben şikayet formu gönderdim THY ye. Sizlerde gönderin..

Ugur
Ugur - 5 yıl Önce

Orman krediyle kulup idaree etmeye alismis. Yine kredi ariyor. Kulubu hergun borc batagina surukluyor.boyle baskanligi bende yaparim!

sistem
sistem - 5 yıl Önce

adam başı 100 er tl bağış sorunu çözer. siz adımı atın kurun bi site sms katılımı olsun online ödeme sistemi olsun elinden geldiğince beşiktaşlılar destek verirler. ya da sosyal bir site yapın ücretli aidatlı. oda bayağı bir destek sağlar. beşiktaşı sosyal site projeleri kurtarır. bunu artık bi görmeniz lazım.

Hulki
Hulki - 5 yıl Önce

Sorunu cozecek is, ormanin istifa etmesidir. Orman varken taraftar bir yardim yapmaz.sonra bu adam cikar,ben yaptim,ben kurtardim der! Ugursuzluk bu ve bunu secenlerde!