Beşiktaş'ta 4 İsim Garanti

Türkiye'de gelecek sezondan itibaren ilk 11'inin tamamını yabancı isimlerden kurabilecek olan Beşiktaş'ta Tolga, Gökhan, Olcay ve Veli'nin dışındaki Türk isimlerin hiçbirinin yeri sağlam değil!

Beşiktaş'ta 4 İsim Garanti

TFF’nin gelecek sezondan itibaren yürürlüğe koyacağı yeni yabancı sınırlaması doğrultusunda ilk 11’ini tamamen yabancı isimlerden kurabilecek olan Siyah-Beyazlılar’da planlar değişti. Yeni dönemde  adrosunda toplamda 14 yerli ve 14 yabancı bulundurabilecek olan Beşiktaş’ta, ilk 11’de sadece 4 ismin yeri garanti durumda bulunuyor. Bazı dönemlerde sakatlığı bulunmasına rağmen bile formayı Cenk Gönen’e vermeyen kaptan Tolga Zengin, bu isimlerin başında geliyor. Orta alanın kanatlarındaki iki isimGökhan Töre ve Olcay Şahan’ın da yeni uygulamaya rağmen takımda kalmasına kesin gözüyle  bakılıyor. Beşiktaş’ta bu sezonun yıldızı Veli Kavlak ise yeri garanti son isim olarak dikkat çekiyor.

Serdar ve İsmail yolcu

5+3’ün tarih olacağı yeni sistemde, Beşiktaş’ta ilk 11’deki isimler arasında yer alan Serdar Kurtuluş veİsmail Köybaşı’nın yerine yeni yabancıların transfer edilmesine kesin gözüyle bakılıyor.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Tekin
Tekin - 4 yıl Önce

Birkere tolga kotu bir kaleci. Her gelen topu yiyor. Bir tane golluk vurusu cikardigini gormedim. Keske Onur alinsaydi. Yine heralde bu daha ucuz diye almistir orman. digerleride vasat oyuncular. Ne turkiyede nede avrupada bu oyuncularla basari gelmez. Bosuna umitlenmeyin cocuklar!

Fatih
Fatih - 4 yıl Önce

yeni sezonda beşiktaşın kaleye bir planlama yapması lazım önümüzdeki sezon sonunda tolganın kontratı bitiyor bu sezon sonuda cenkin bitiyor cenk beşiktaşın kalecisi olamaz hiçbir ilerleme yok tolgada bi iyi bi kötü gs maçında fena değildi aslında iyi oynadı ama genede umut vermiyor bence cenkle yeni sözleşme yapmayıp 2 yıldır kiraya gönderdiğimiz günay güvençi artık takıma alıp tolgadan sonra 2. kaleci yapmamız lazım 3. kaleci olarakda emre metini hazır tutmamız lazım eldeki kalecilere bu takımda şans verirsek hem beşiktaş hemde türk futbolu kazanır tolganında kontratı bittiğinde iyi bi yabancı kaleciyle gelecek sağlama alınır

karakartal
karakartal - 4 yıl Önce

cenk bu sene kendini biraz daha geliştirmiş, refleks olarak da tolgadan önde bence. zayıf yönleri pozisyon alma ve yan toplar. yalnız tolga 2 senedir gerçekten kötü özellikle bu sene çok kötü. o nedenle kaleye iyi bir yabancı almalıyız, adı geçen petr cech neden olmasın ?

Husnu
Husnu - 4 yıl Önce

Bana gore Olcay icin de artik bir yabanci natif alabiliriz.

asi kartal
asi kartal - 4 yıl Önce

ah ospina ahhhh

Ersin
Ersin - 4 yıl Önce

Bana göre suanki kadroda Gokhan Töre ve Tolga haricindeki tüm yerlilerden sadece iyi birer yedek olur. Büyük maçlarda fark yaratacak oyunculara ihtiyaç var. Veli ve Olcay takim yaratıcılığını kısıtlayan oyuncular. Bunların yerine çok iyi yabancı oyuncular bulunabilir bundan boyle...

Taraftar
Taraftar - 4 yıl Önce

Ospinayı kaçırdık ama diğer kolombiya kalecisi Camilo Vargas ülkesinde oynuyor,o da yakın kalitede..

umuti
umuti - 4 yıl Önce

kaleci lazım kaleci arkadaşlar, uefa