Beşiktaş'ta 4 imza birden gelecek!

Beşiktaş İkinci Başkanı ve Futbol Şube Sorumlusu Ahmet Nur Çebi, doğru transferlerin karşılığını aldıklarını belirtirken 4 de imza müjdesi verdi.

FUTBOL 25.11.2014, 12:15
2898
Beşiktaş'ta 4 imza birden gelecek!

Beşiktaş İkinci Başkanı ve Futbol Şube Sorumlusu Ahmet Nur Çebi, doğru transferlerin karşılığını aldıklarını söyledi.


Sezon öncesi Portekizli golcü Hugo Almeida ile yolları ayırarak doğru bir iş yaptıklarını vurgulayan Çebi, "İyi ki Almeida'ya yol vermişiz. Yaşadığı sakatlıklar ve verimsizlik yolumuzu tıkıyordu. Onu gönderdik ve Demba Ba'yı aldık. Almeida'dan vazgeçmeseydik bugün Demba Ba burada olmazdı. Nokta transferler yaptık. Tolga ve Atiba ile başladık, Demba Ba, Gökhan, Sosa ve Kerim ile devam ettik" dedi.
Uzun bir maratonda koştuklarını ifade eden Çebi, iç transfer çalışmalarına başladıklarını ve sezon sonunda sözleşmesi bitecek Ersan, Mustafa, Veli ve Cenk ile görüşme halinde olduklarını ifade etti.

Yorumlar (13)
el_domnigo 6 yıl önce
Yav yabancı sınırı kalkacakmı kalkmayacakmı?
hasan kartal 6 yıl önce
sana ic trüyo, en az 3 tane cok iyi yerli almamiz lazim, ayrica veli ve pektemekle kesin ve kesinkez sözlesme yapmayin yanlarina olcayida alin yerli transferi yaparken takasta kullanirsiniz, inanin bu 3 oyuncu bank asyada oynayamazz
reşatbjkbakü 6 yıl önce
dört ismin dördünü de takimda tutmak lazim.Cenk artik kaleyi devraldi
hasan kartal 6 yıl önce
ozan tufan 19, okay yokuslu 20, ogulcan caglayan 18, sener 24, viduez 24, bu oyuncular alinmali. veli olcay pektemek necip ismail bu oyuncularda kesinlikle gönderilmeli
be_wild 6 yıl önce
yönetim şampiyonlar ligini garantileriz diyorsanız brezişlyalı dede'yi alın.çok iyi hava topu var artı çok hızlı boyuna göre.top kullanmayı biliyor.çok kaliteli yaşıda en olgun zamanlarında.dante münihte şampiyonlarliginde oynuyor bu dediğim oyuncu dantede daha iyi.tatlı sert ve hava toplarında defansif ofansif çok iyi. dede alınmalı paraya kıyılıp.az ve öz transfer şart.forwet lideri demba ba orta saha lideri sosa,defans lideri yok.?
murat 6 yıl önce
İsmail, Veli, Ersan, Mustafa kalmalı. Ama iyi oyuncular alınmalı. Saydığım oyuncular kadro derinliği icin lazım. Gönderilecek varsa o da Uğur Boral, Motta ve Pektemek. Bu ücü işe yaramaz. Pektemek cok sakatlanıyor böyle de devam eder.
evrim 6 yıl önce
murat başta mustafa kalmalı yazmışsın sonra pektemek işe yaramaz demişsin sen daha ne dediğini bilmiyosun birader..herkes futboldan anlıyor memlekette ya :D
ali buluç 6 yıl önce
veli ve olcayın takımdan gitmesini isteyenler ya bjk olmayıpta bjk li görünenler ya da akıllarından zoru var.veli ve olcayın aldıkları paraya göre veli fabian ernst kadar faydalı,olcay ise q7 yi 7 ye katlayacak istatistik yakaladı.hemde ernst ve q7 nin aldığı paraların yarısına.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın