Beşiktaş'ta 4 imza birden gelecek!

Beşiktaş İkinci Başkanı ve Futbol Şube Sorumlusu Ahmet Nur Çebi, doğru transferlerin karşılığını aldıklarını belirtirken 4 de imza müjdesi verdi.

Beşiktaş'ta 4 imza birden gelecek!

Beşiktaş İkinci Başkanı ve Futbol Şube Sorumlusu Ahmet Nur Çebi, doğru transferlerin karşılığını aldıklarını söyledi.


Sezon öncesi Portekizli golcü Hugo Almeida ile yolları ayırarak doğru bir iş yaptıklarını vurgulayan Çebi, "İyi ki Almeida'ya yol vermişiz. Yaşadığı sakatlıklar ve verimsizlik yolumuzu tıkıyordu. Onu gönderdik ve Demba Ba'yı aldık. Almeida'dan vazgeçmeseydik bugün Demba Ba burada olmazdı. Nokta transferler yaptık. Tolga ve Atiba ile başladık, Demba Ba, Gökhan, Sosa ve Kerim ile devam ettik" dedi.
Uzun bir maratonda koştuklarını ifade eden Çebi, iç transfer çalışmalarına başladıklarını ve sezon sonunda sözleşmesi bitecek Ersan, Mustafa, Veli ve Cenk ile görüşme halinde olduklarını ifade etti.

YORUM EKLE
YORUMLAR
el_domnigo
el_domnigo - 4 yıl Önce

Yav yabancı sınırı kalkacakmı kalkmayacakmı?

hasan kartal
hasan kartal - 4 yıl Önce

sana ic trüyo, en az 3 tane cok iyi yerli almamiz lazim, ayrica veli ve pektemekle kesin ve kesinkez sözlesme yapmayin yanlarina olcayida alin yerli transferi yaparken takasta kullanirsiniz, inanin bu 3 oyuncu bank asyada oynayamazz

reşatbjkbakü
reşatbjkbakü - 4 yıl Önce

dört ismin dördünü de takimda tutmak lazim.Cenk artik kaleyi devraldi

hasan kartal
hasan kartal - 4 yıl Önce

ozan tufan 19, okay yokuslu 20, ogulcan caglayan 18, sener 24, viduez 24, bu oyuncular alinmali. veli olcay pektemek necip ismail bu oyuncularda kesinlikle gönderilmeli

be_wild
be_wild - 4 yıl Önce

yönetim şampiyonlar ligini garantileriz diyorsanız brezişlyalı dede'yi alın.çok iyi hava topu var artı çok hızlı boyuna göre.top kullanmayı biliyor.çok kaliteli yaşıda en olgun zamanlarında.dante münihte şampiyonlarliginde oynuyor bu dediğim oyuncu dantede daha iyi.tatlı sert ve hava toplarında defansif ofansif çok iyi. dede alınmalı paraya kıyılıp.az ve öz transfer şart.forwet lideri demba ba orta saha lideri sosa,defans lideri yok.?

murat
murat - 4 yıl Önce

İsmail, Veli, Ersan, Mustafa kalmalı. Ama iyi oyuncular alınmalı. Saydığım oyuncular kadro derinliği icin lazım. Gönderilecek varsa o da Uğur Boral, Motta ve Pektemek. Bu ücü işe yaramaz. Pektemek cok sakatlanıyor böyle de devam eder.

evrim
evrim - 4 yıl Önce

murat başta mustafa kalmalı yazmışsın sonra pektemek işe yaramaz demişsin sen daha ne dediğini bilmiyosun birader..herkes futboldan anlıyor memlekette ya :D

ali buluç
ali buluç - 4 yıl Önce

veli ve olcayın takımdan gitmesini isteyenler ya bjk olmayıpta bjk li görünenler ya da akıllarından zoru var.veli ve olcayın aldıkları paraya göre veli fabian ernst kadar faydalı,olcay ise q7 yi 7 ye katlayacak istatistik yakaladı.hemde ernst ve q7 nin aldığı paraların yarısına.