Beşiktaşlılığının farkını göster!

Beşiktaş kulübünün resmi sitesinden yaptığı açıklamada 'Beşiktaşlının' farklılığına değinildi.

FUTBOL 12.12.2015, 16:13 12.12.2015, 16:15
804

 Değerli Taraftarlarımız;

 
Hem Spor Toto Süper Lig'de hem de UEFA Avrupa Ligi'nde bu sezon büyük bir mücadele sergileyen Futbol Takımımız, önemli bir virajda Perşembe akşamı hiç arzu etmediğimiz şanssız bir mağlubiyet alarak tüm camiamızı, taraftarlarımızı ve sporseverleri üzmüştür. 
 
Bu mağlubiyet başkanımızdan, yönetim kurulu üyelerimize, teknik kadromuza, futbolcularımıza, çalışanlarımıza kadar tüm kulübümüzü ve fedakar taraftarlarımızı derinden etkilemiştir.
 
Sporting CP maçının öncesine kadar tüm Beşiktaşlılar'ın sahiplendiği futbolcularımızın, şanssız bir mağlubiyet sonrası özellikle sosyal medyada hakarete ve küfüre varan tepkilerle karşılaşması ciddi bir çelişkidir.
 
Beşiktaş Futbol Takımı elbette ki eleştirilebilir. Ancak hiçbir eleştiri linç etme gayreti, hakaret ve küfür yoluyla yapılamaz. 
 
Beşiktaş, bir dünya markasıdır ve bu armayı taşıyan her sporcu kıymetlidir. Taraftarlarımızın yaşanan durum her ne olursa olsun, Beşiktaş'ın saygılığını ve marka değerini olumsuz etkileyecek davranışlardan kaçınması gerekmektedir.
 
Beşiktaş Futbol Takımı, karşılaşmalara bir bütün olarak çıkar; yener, berabere kalır veya mağlup olur... Bir veya birkaç futbolcu maçı kazandırmadığı gibi kaybettirmez de...
 
Bu gerçekten hareketle, tüm sporcularımıza sahip çıkılması, saygı gösterilmesi, onların moral ve motivasyonlarını olumlu etkileyecek davranışlarda bulunulması Beşiktaş'ın menfaatinedir...
 
Desteğini her zaman sergileyen Büyük Taraftarımızın, yine aynı duyarlılıkta davranacağını biliyor ve Pazartesi günkü derbi karşılaşmasında Futbol Takımımıza olan saygısını ve inancını göstereceğine inanıyoruz.
 
Kimi basın organlarında ve sosyal medyada kasıtlı olarak yapılan ve Futbol Takımımızın moral-motivasyonunu olumsuz etkilemeyi amaçlayan kampanyaya, yine Büyük Taraftarımızın 4. Kartal Yuvası Organizasyonu yaparak yanıt vermesi de oldukça anlamlıdır. 
 
Bugün ve yarın, tüm yurttaki Kartal Yuvası mağazalarımızdan alışveriş yaparak kulübümüze desteğini bir kez daha yineleyen ve Beşiktaşlı duruşlarını sergileyen tüm taraftarlarımıza da teşekkür ederiz. 
 
Saygılarımızla, 
 
Beşiktaş JK
Yorumlar (7)
O. Erhan Keskin 5 yıl önce
Beşiktaş dünya markası öyle mi? Güldürmeyin adamı! Amatörce yönetilen kulüpler dünya markası olamazlar! Aylarca kötü futbol oynayan, hatalarıyla saç baş yolduran futbolcularıyla Beşiktaş dünya markası filan değildir. Dünya markası olmak için daha çok fırın ekmek yememiz gerekir. Küfür, hakaret vb. olmasın, tamam ama cebimizden binlerce lira verdik takıma... Bizi de anlayın biraz!
Yamakasi 5 yıl önce
Milleti aptal yerine koyduğunuz yeter, bu kaçıncı yalan dolan, Barça gibiymişiz, Dortmund gibiymişiz, Uefa kupasını alırmışız, şampiyon olurmuşuz, diye diye hiçbir işi düzgün yapmıyor, yalanlarınızın arkasına sığınıyorsunuz, siz Beşiktaş'ın başarısını istiyorsunuz ancak renklileri geçmemizi istemiyorsunuz, çünkü siz renklilerin adamlarısınız.
Tansu 5 yıl önce
Fikret Orman ve yonetim istifa. Iste Taraftarin size Mesaji.
bjk+kartal 5 yıl önce
Göster kendini büyük Beşiktaşlıyı kartalim
o.yalnız 5 yıl önce
biz taraftar olarak BEŞİKTAŞK farklılığını herzaman her yerde defalarca gösterdik göstermeye de devam edceğiz .....
siz yöneticiler ve başkannnnnnnnnnn fikret siz ulan bide siz gösterinde bi de biz görelim baskan fikrettttttttt her defasında diyor ya beşiktaşın menfaatleri için yapıyorum.falan filan oğlum sen beşiktaşın menfaatini düşünsen bu takıma adam gibi bir KALECİ alırsın adam gibi futbolcu alırsın sezonun başından beri 14 15 futbolcuyla maçlara çıkıyoruz yedeğimiz yok lannn atiba iki kişilik oynamasaydı sakat oyuncularımız olsaydı buralara bile gelemezdik kötü ersan 2 maç oynamadı yerine koymaya adam bulamadık sizin menfaat anlayışınız futbolcu almamaksa sizin ben ta beyninizi si........................mmmmmmmmmmmm
TEMEL...MMM 5 yıl önce
biz kartal yuvalarında alış veriş yapalım amotör orman ve yönetimi siz güneş gibi karyersiz hocayı vekazma tolga necip olcay ismail ersan pekdemet gibi kazmalara para verin sözleşme yenileyin sonra yok barca yok dortmt gibi yz deyin debi biletleri kabak olsun size
Balkır 5 yıl önce
Hiçkimse kusura bakmasın sizin ısrarla oynattığınız sol bek ve kaledeki o 2 ucubeniz takımın içine dışına s*çıyor. Allah aşkına gönderin artık şu adamları. İyi oynayıp kaybedin eyvAllah ama hatalı goller yemek, özellikle sol bekin Beşiktaş'ın tüm rakipleri tarafından otoban gibi kullanılmasını artık kaldıramıyoruz. Yeter artık Fikret ORMAN. YE-TER