Beşiktaşlı yöneticiden transfer müjdesi

Bir radyo programına telefonla bağlanan Beşiktaş Genel Sekreteri Ahmet Ürkmezgil, Mario Gomez transferi hakkında önemli tüyolar verdi.

Beşiktaşlı yöneticiden transfer müjdesi

Beşiktaş Genel Sekreteri Ahmet Ürkmezgil, "Arkadaşlarımız, Mario Gomez'i transfer etmek için uğraşıyor" dedi.

"Arkadaşlarımız bu transferle ilgili uğraşıyorlar" diyerek Gomez transferini doğrulayan Ürkmezgil, "Sanırım işlemlerle ilgili, anlaşılması gereken detaylarla uğraşıyorlar. Hayırlısı ise gelsin. Kendisini merakla bekliyorum. Bütün konuşulanlar bu transferin bitme aşamasına geldiği yönünde. Benim de yorumun bu yönde" açıklamasını yaptı.

Öte yandan Tolgay Arslan'ın yaşadığı sakatlık ile ilgili görüşlerini de aktaran deneyimli yönetici, Tolgay'ın sakatlığını talihsiz olarak değerlendirdi. Ahmet Ürkmezgil, "Geçen sezon gelir gelmez çok büyük katkıları olmuştu. Bu tamamen talihsizlik, oluş şekli itibariyle bunu söylüyorum. Ayağı çime takılıp dizinin dönmesi, saha zemini, yere basma şekli nedeniyle bu olmuştur. İnşallah son bulur. Tolgay'ın sakatlığından dolayı bir transfer yapılıp yapılmayacağını Şenol hocamız karar verecektir. Şu anda konuşmalar başlamış olabilir. Başkanımız da nasıl bir rota çizeceğimize karar verir" ifadelerini kullandı.

 

Beşiktaş Genel Sekreteri Ahmet Ürkmezgil, Quaresma'nın da en kısa zamanda Beşiktaş'a geleceğini aktararak, bu transferde küçük pürüzlerin kaldığını sözlerine ekledi.

 

Kaynak:Sabah

YORUM EKLE
YORUMLAR
Selim
Selim - 3 yıl Önce

Ne Hagi,Ne Ortega,Ne Anelka,Ne Alex,Ne Drogba. Ne schneider,Ne Nani,Ne de Van persi, Senin kadar yetenekli degiller!

yunus
yunus - 3 yıl Önce

gelsin artık sabırsızlıkla bekliyoruz.dakika başı siteye giriyoruz

asai
asai - 3 yıl Önce

hadi be olum yetti artık hasretlik

bjk
bjk - 3 yıl Önce

inanılmaz bi haber bayram gibi bayram yaşıyorum.çok seviyoruz seni doyamadık.tıpki sergenin ikinci gelişi gibi olacak inş

Q7
Q7 - 3 yıl Önce

FENERLİ GS Lİ BİR ÇOK ARKADAŞIM VAR.HEPSİ O KADAR ENDİŞELİKİŞ Bİ OYUNCU BU KADAR MI ETKİ EDER RAKİP TAKIMDA.ÇOK BÜYÜK TOPÇUSUN