Beşiktaşlı Yöneticiden Transfer Açıklaması

Beşiktaş Kulübü Dış İlişkilerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Erdal Torunoğulları, Beşiktaş için ara transfer dönemimin sona erdiğini söyledi.

FUTBOL 02.02.2015, 17:50
2336
Beşiktaşlı Yöneticiden Transfer Açıklaması

Beşiktaş Kulübü Dış İlişkilerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Erdal Torunoğulları, Beşiktaş için ara transfer dönemimin sona erdiğini söyledi.

    
    Torunoğulları, ara transfer döneminin bitimine saatler kala Cihan Haber Ajansı'na yaptığı açıklamada, “Beşiktaş için ara transfer dönemi kapanmıştır. Artık gelecek sezon için çalışacağız.” diye konuştu.

Yorumlar (5)
Taraftar 6 yıl önce
Transfer sezonumuz iki yedek defans oyuncusu bir de yetenekli bir orta saha ile kapanmıştır..
suatusta 6 yıl önce
cihan haber ajansı ne zaman doğru haber yapmış ki zaten. Onlara kalsa seçimleri chp kazanmıştı :))
karındesen 6 yıl önce
sut cocugu fıkretcılere mesajdır, bız eskı kapalı orta ve alt kısım olarak yenı stadtada aynı bolumdeyız. sız neredesınız. gurupların ısımlarını soylemıcem ,acaba hangı guc, bızı besıktasımızdan ayırıp oraya sokmayacak cok merak edıyorum. duyurulur.
veli 6 yıl önce
bazı taraftarlar hormonu tavan basmış ergen çocuk gibi. hani ortada hiçbir şey yokken kendi kendilerine oraya buraya atar yaparlar ya öyle. yahu kimsenin size gelmeyin ya da sizi tribüne almıyoruz vs dediği mi var. alırsın biletini girersin içeri. üstelik stada gelen tüm diğer taraftar da gayet memnun olur. beraber üçlü çekeriz, dale yaparız vs. eskiden ahali murat kekilli filan dinler tribe girerdi şimdi stada gitmek trip olayı olmuş. bu arada fikretçi nedir ya? "beyefendi bugün fikretler bitti yarın yenileri gelecek. erken gelin bitmeden alın". sesli güldüm resmen.
Hakan 6 yıl önce
suatusta, Cihan Haber Ajansı'nın haberleri doğrudur doğru olmasına ama sürekli doğruları bozan bir sistem var. Bilmem anlatabildim mi!