Beşiktaşlı yıldıza Ada'dan teklif gelmiş!

Beşiktaş'ın Çek yıldızı Tomas Sivok'un menajeri Jiri Müller, ara transfer döneminde PAOK ve Leicester'ın ilgisi olduğunu açıkladı.

FUTBOL 11.02.2015, 02:32
1231
Beşiktaşlı yıldıza Ada'dan teklif gelmiş!

BeşiktaşTomas Sivok'un menajeri Jiri Müller, sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan Çek yıldızın geleceğiyle ilgili açıklamalar yaptı.

Çek basınına konuşan Jiri Müller; "Tomas, Beşiktaş ile kontrat uzatabilir, bizim açımızdan bir problem yok. Beşiktaş masaya bir teklif koyarsa, üzerinde konuşuruz" ifadelerini kullandı.

Sivok'un ara transfer döneminde teklifler aldığını belirten Müller; "1.5 ay önce PAOK ile temaslarım vardı. Premier Lig'den Leicester City bile istiyordu. Ancak, işin gerçeği Tomas hastanedeydi ve öyle bir anda kalkıp transfer yapabilecek durumda değildi" dedi.

Sivok'un yaz aylarında ne karar vereceğiyle ilgili de konuşan Jiri Müller; "Uzatabiliriz ya da ayrılabiliriz. Tomas'a Türkiye'de ilgi var. Sivasspor veya başkıa kulüpler, İstanbul'daki bazı kulüpler de dahil buna, uzun dönemli teklifler yaparlarsa değerlendirebiliriz" diyerek sözlerini noktaladı.

 

SPORX

Yorumlar (4)
sivok 6 yıl önce
ne zaman oynayacak acaba?!
aslanavcisi 6 yıl önce
bu hafta kayseri ve bursa maçlarında..
karakartal 6 yıl önce
sene sonuna kadar kesinlikle faydalanmalıyız
ersan 6 yıl önce
bence sivok a ihtiyacımız çok var. sivoksuz beşiktaş duran toplarda çok etkisiz kalıyor .