Beşiktaş'ın yıldızına teklif yaptılar!

Galatasaray ve Eskişehir mağlubiyetleriyle düşme hattında kalan Yiğidolar, forvete bir takviye daha yapıyor. Kırmızı-Beyazlılar, Mustafa Pektemek için Beşiktaş'tan haber bekliyor.

FUTBOL 26.01.2016, 18:01 26.01.2016, 20:41
7626

 Barrales’in sakatlanması, Batuhan’ın kadro dışı kalması ve Eneramo’nun da beklentileri karşılayamaması Sivasspor’u daha aylar öncesinden forvet arayışına itmişti. İlk olarak listesine Beşiktaş’ta şans bulmakta güçlük çeken Mustafa Pektemek’i alan Kırmızı-Beyazlılar, Mustafa Pektemek'e teklifte bulundu.

Ancak teknik direktör Okan Buruk ilerleyen haftalarda yaşanabilecek sakatlık ve cezaları gözönüne alarak Pektemek’in alınması yönünde yönetime bir kez daha rapor verdi. Eskişehirspor’un da devrede olduğu 27 yaşındaki golcüyü sezon sonuna kadar kiralamak isteyen Yiğidolar’ın bu konuda Kartal’ın hocası Şenol Güneş’ten haber beklediği öğrenildi. Beşiktaş Yönetimi’nin transfere olumlu baktığı ve Sivas’a onay verdiği ifade edildi. 

Tarihin en kötüsü!

Geride kalan 19 maçta 14 puan toplayan Medicana Sivasspor, Süper Lig tarihindeki en kötü performansını sergiledi. Yönetim bu yüzden transferde hiçbir fedakarlıktan kaçınmıyor.
Yorumlar (7)
atasoyk 4 yıl önce
bu sivas, sivas bldy maçında bize stad vermeyen takım değil mi? hani iğrenç bir zeminde sakatlık riskiyle kupa maçı yapmıştık.... ne cevabı bekliyorlar acaba....
rech 4 yıl önce
ne kiralaması.. makul bir bedelle bonservisini alsınlar.. yoksa vermeyin.. yada verecekseniz genç yabancı bir forvet takviyesi yapın.. 2 forvet yetmez sakatlık olur..
aslanavcisi 4 yıl önce
Yatarak 5 milyon tl kazaniyor gitsin bedelsiz bile olsa gitsin
Muttalip 4 yıl önce
Verin gitsin
raif 4 yıl önce
Defol git Pektemek, sokağa atılan maaşından kurtulalım
Black-KARTAL 4 yıl önce
Bir sartla serdar kurtulus u da almak sartiyla verin
vurgun 4 yıl önce
Kiralık veya başka şekilde verilsin yaşı 27 oda oynasın tabi yine sakatlık yaşamazsa....