Beşiktaş'ın yeni transferini isteyen 2 kulüp!

Beşiktaş'ın Alexander Milosevic transferini noktalamasının ardından yönetici Erdal Torunoğulları açıklamalarda bulundu.

Beşiktaş'ın yeni transferini isteyen 2 kulüp!

Beşiktaş Futbol Dış İlişkilerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Erdal TorunoğullarıAlexander Milosevic transferi hakkında değerlendirmelerde bulundu.

İŞTE O SÖZLER...

"Hayırlı olsun, takımımıza iyi bir oyuncu kazandırdık. Uzun süredir takip ettiğimiz bir oyuncuydu. Yurtdışında gönüllü izleme ekiplerimiz var. Onların tavsiyesi izleme komitesindeki Fikret Demirer’in onayıyla kendisiyle görüşmelere başladık. Ekim sonunda görüşmelere başladık. Yılın son gününe kadar görüşmeleri gizli yürüttük."

"Anderlecht ve Lazio kulüpleri oyuncuyla ilgileniyordu. Anderlecht, bizim önerdiğimiz ücrete yakın bir ücret önerdi ama oyuncu Beşiktaş’ı tercih etti. Kendisiyle yaptığımız görüşmede Beşiktaş’ı çok iyi bildiğini birçok Beşiktaşlı arkadaşının olduğunu belirtti."

"Gelişime açık bir oyuncu. Gelecekte futbol dünyasında yankı uyandıracak bir futbolcuyla anlaştığımızı söyleyebilirim. Beşiktaşımıza hayırlı olsun."

YORUM EKLE
YORUMLAR
Murat
Murat - 4 yıl Önce

Bravo yönetim.

BYRM
BYRM - 4 yıl Önce

HAYIRLI UĞURLU OLSUN..

isa07
isa07 - 4 yıl Önce

gelişime açık bi oyuncu da bizim takımda adamı geliştirecek teknik heyet var mı( bkz necip muhammed oguzhan)

sencer
sencer - 4 yıl Önce

o zaman disco disco partizane... !

007
007 - 4 yıl Önce

tebrikler böyle bir öküzü takima kazandirdiginiz icin o izleme komitesinin ... 6 ay izleye izleye bunumu buldunuz kesin cözüm olur defansa futboldan bu kadar anliyorsunuz iste

ALIHAN
ALIHAN - 4 yıl Önce

LAN DEFOL GITTIN RENKLILER BURADAN.

han
han - 4 yıl Önce

anderlecht boş oyuncu peşinde koşmaz.Başka referansa gerek yok...

Ahmet Özgür
Ahmet Özgür - 4 yıl Önce

Öküzler öküzden iyi anlıyor anlaşıldı,zira daha saha da 1 kez bile canlı izlemedigi adamı öküz ilan etmek ancak bir öküz oğlu öküzün işidir.