Beşiktaş'ın İstediği O Stoper

Beşiktaş ve Galatasaray stoper arayışları sürdürürken Ethem Ercan Pülgir ile ilgilendikleri öğrenildi.

Beşiktaş'ın İstediği O Stoper

Beşiktaş ve Galatasaray stoper arayışları sürdürürken Ethem Ercan Pülgir ile ilgilendikleri öğrenildi.

Stoper arayışı konusunda Beşiktaş Milosevic'i aldı, Galatasaray henüz hamle yapmadı.

Ethem Cuma günü Bursaspor ile kadroya girmiş olmasına rağmen Pazar günü Erciyes ile anlaşarak hızlı bir geçiş yaptı.

Menajeri Mustafa Demir bu haberimizi doğrularken oyuncusunun özellikle Beşiktaş tarafından istendiğini ama süre bulamayacağından korktuğu için Erciyesspor’u tercih ettiği öğrenildi.

Ethem Ercan Pülgir 20 yaş altı dünya kupasında gözde oyunculardan biriydi ve gelecek vaad eden isimler arasında yer alıyor.

 

FUTBOLARENA

YORUM EKLE
YORUMLAR
ömer
ömer - 4 yıl Önce

yalan haber bursada oynayamayan adamı besiktaş galatasaray mı isteyecek

Soccer 1903
Soccer 1903 - 4 yıl Önce

Haber dogru degil,besiktas aratransferi kapatti,sezonsonu için sivogun ve atibanin yerine 2 yabanci transferi yapacak.töreye alternatif birde kanatoyuncusu oda yabanci toplam 3 yabanci oyuncu düsünülüyormus,scout ekibi bu konuda talimat almis.

asabi
asabi - 4 yıl Önce

kardeşim neden sivok ve atibanın yerine olsun ki? seneye zaten yabancı sınırlaması kalkıyor. hadi sivok gönderilmek istiyor anladık. ancak atibanın yerine sanmam birini almak istesinler. onuda tutarlr, yeni birini de alırlar. zira bu sene şampiyon olursak o vakit çok daha zorlu maçlarımız olacak. bu nedenle birinin yerine birini almazlar, buna gerek yok çünkü sınır kalktı dediğim gibi malumumuz..

Soccer1903
Soccer1903 - 4 yıl Önce

@asabi atiba konusu yönetim 2 senelik mukavele sunuyor,atiba 3 yıllık ve maç başı 20 bin Euro istiyor,deymez atiba için adam geldi geleli 1 gol atmış,renklilerin önlibero lari senede 10 gol ortalamasıyla oynuyor,bence Sivok ve atibanın devri bitti.