Beşiktaş'ın gözü F.Bahçe'nin kalesinde

Tolga Zengin ile uzun yıllar çalışma planları, Club Brugge ve Fenerbahçe derbisinde yaşanan gelişmelerden sonra alt üst olan Beşiktaş, gelecek sezon için kaleci arayışlarını hızlandırdı.

FUTBOL 27.03.2015, 03:14
1146
Beşiktaş'ın gözü F.Bahçe'nin kalesinde

Yeni sezonda kaleyi yabancı ve tecrübeli bir kaleciye emanet etmeyi planlayan Beşiktaş yönetimi yerli kaleci natiflerini de masaya yatırıyor. 

 

Bu bölge için bonservis ücreti ödemek istemeyen siyah-beyazlı yönetimin, Fenerbahçe ile sözleşmesi sezon sonu sona erecek Mert Günok için girişimlere başlayacağı öğrenildi. Volkan Demirel'iin yedeği konumundaki Mert Günok'un yakın çevresine, "Artık 26 yaşındayım. Büyük bir kulübün birinci kalecisi olacağımı göstermek istiyorum" dediği ifade ediliyor.

Chelsea'den ayrılacağını açıklayan Petr Cech için de bir yandan nabız yoklayan Beşiktaş, Tolga Zengin'le karşılıklı görüş alış verişinde bulunarak transfer adımlarını buna göre planlayacak.

Yorumlar (2)
BJK 6 yıl önce
keşke gelse. önümüzdeki on seneye damga vuracak.
ahmet bjk 6 yıl önce
ya bu adamı alın 10 sene arkaya bakmayın daha ne bekliyorsunuz.Cenkle Tolgayı toplayın inanın mertin yarısı etmez.Onlarda fena kaleciler değil ama kaleci dediğin maç kurtarır.Ben Cordoba ve rüştüden sonra böyle bir kaleci hatırlamıyorum şuankiler dahil