Beşiktaş'ın gözdesinden kötü haber! Kulübü ile...

Beşiktaş'ın transfer listesinde yer alan Maxi Pereira'nın kulübünde kalacağı iddia edildi...

Beşiktaş'ın gözdesinden kötü haber! Kulübü ile...

 Beşiktaş'ın sağ bek transferi için listesinin 1 numarasında bulunan Uruguaylı Maxi Pereira, kulübü ile sözleşme yenilemek üzere!..

Portekiz'in önde gelen basın kuruluşlarından A Bola'nın iddiasına göre Benficalı oyuncu sezon sonunda tamamlanacak sözleşmesini 1 yıl daha uzatmak için yönetimle el sıkıştı.

Sözleşmenin detayları hakkında bir bilgi verilmezken aralarında Beşiktaş ve Juventus'un da bulunduğu taliplerinin de bu durum karşısında çaresiz kalacağı vurgulandı.

30 yaşındaki oyuncu hakkında açıklama yapan Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, "İlk tercihimiz Maxi Pereira ama onu isteyen birçok kulüp var. Bunun dışında Linnes natifi de var" ifadelerini kullanmıştı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Siyah-Beyaz
Siyah-Beyaz - 4 yıl Önce

KIRMIZI istemiyoruz; BAYRAKLAR da dahil

Dikkatinize;

Değil stadın yapısında stadın içinde dışında, hiçbir yerinde KIRMIZI renk istemiyoruz. Buna BAYRAKLAR da dahil... çArşı'nın A'sı da dahil. Ne bu ya? Rengimiz siyah-beyaz mı yoksa kırmızı-siyah-beyaz mı belli değil. Ben tamamen siyah-beyaz bayrak, pankartlarla süslenmiş stad görüntülerini özledim. Sırf çArşı'nın A'sındaki kırmızısı var diye kırmızı kullanılıyor (sol kızılı aslında). Solcu olun sağcı olun farkında etmez yalnız kendi egonuz için Beşiktaş'ı kullanmayın. Beşiktaş tribünleri siyah-beyaz'dır öyle de kalmalı! Not: Liverpool maçı hazırlıkları devam ediyor, umarım yine devasa kırmızı renkli pankartları görmeyiz! Not2: Takım formalarında olabilir, zira onlar alternatiftir bazı maçlar için.

Ersin
Ersin - 4 yıl Önce

Yönetimin devra arasından önce transferleri netleştirmesi ve klüplerle el sıkışması lazımdı...Haftaya takım kampa girecek yine sağ bek transferi muallakta...

suatusta
suatusta - 4 yıl Önce

arkadaş sağ bekte lazım sol bekte. Bekleri iyi olup da, takıma gol ve asist konusunda verim veren takımlar başarılı oluyor artık.

ufuk
ufuk - 4 yıl Önce

Allah rizasi icin bi sagbek alin Adam gibi bide gole donuk orta saha alin artik gina geldi hepimize

asi ruh
asi ruh - 4 yıl Önce

siyah beyaz a cevaptır
arkadaşım bu nasıl bir cahillik içindesindir ki kırmızı rengin çarşının a sının kırmızı olarak ve solculuğu anımsatan olarak görmektesin senin beşiktaşlı olduğundan gram şüpheliyim zira beşiktaşımızın amblemideki al bayrağımızı ve ilk kuruluş renklerinin kırmızı beyaz olduğunu bilmezsin onun içindir ki de bu takımı yosmaların kırmızısı değil bayrağımızın kırmızı kullanılacaktır ve şahane olacaktır. yer siyah gök beyaz kalpler kırmızıdır. amblemimize bakın.

fatih
fatih - 4 yıl Önce

sol bekte sıkıntı yok arkadaş birisi hem sağ hemde sol bek lazım demiş ismailden memnun değilsen ümiti artık a takımda oynatıp ümitle sıkıntıyı giderirsin ümitin artık oynaması lazım hadi sol bek aldın yeni aldığın sol bekle takımda 4 tane sol bek oluyor hangi birine sezon boyunca forma vereceksin durduk yere takımda fazlalığa yol açacak

Siyah-Beyaz
Siyah-Beyaz - 4 yıl Önce

Ben formalarda kullanılmasına karşı değilim. Tribünlerde kullanılmasına karşıyım. Pankart, bayrak, konfeti gibi şeylerde kullanınca hiçte eskisi gibi güzel stad görüntüsü olmuyor maalesef. Bkz. 90'lı yıllar tribünlerine her yer siyah beyazdı!

Beiktaş'ın resmi rengi nedir? Siyah beyaz mı? Aşağı yukarı son 5 yıl öncesine kadar pankart, bayrak gibi şeylerde kırmızı görülür müydü? Hayır! Şimdi kalkmış dünkü çocuklar akıl vermeye kalkıyor. O kadar çok biliyorsunuz ya 2010'lı yıllar öncesine kadar KIRMIZI KULLANMAYANLAR Türk bayrağı kırmızısı olduğunu bilmiyorlar mıydı

Siyah-Beyaz... asi ruh'a
Siyah-Beyaz... asi ruh'a - 4 yıl Önce

asi ruh belli dünkü bebesin. Önce yazılanları kavrayabilmeli insan. Cahil kavramını benim için kullanmak haddini aşar. Ukalalık yapacağına Beşiktaş'ın hangi yıllarda kırmızı-beyaz rengi kullandığını açıklarsın!