Beşiktaş’ın da istediği sağ bek Arsenal’in gündeminde

Arsenal’de sakatlığı süren sağ bek Mathieu Debuchy’nin yerine birini arıyor.

FUTBOL 27.01.2015, 14:00
2009
Beşiktaş’ın da istediği sağ bek Arsenal’in gündeminde

Valencia’nın 30 yaşındaki Portekizli sağ beki Joao Pereira için Arsenal devrede. Portekiz ile Dünya Kupası’nda da boy gösteren Pereira’yı kadrosunda görmek isteyen Arsene Wenger’in yakından ilgilendiği oyuncu, bir dönem Beşiktaş’ın da radarındaydı. Arsenal’in sağ beki Mathieu Debuchy’nin sakatlığı Wenger’i o bölgeye adam aramayı itmişti.

Yorumlar (3)
BJK 6 yıl önce
Yönetim bu adamı alsa hemen bazı çıkıntılar çıkar ve bu sezon hiç oynamamış,30yaşındaki adamı alıyorlar derdi.Şimdi o aynı çıkıntılar çıkar ve bak bak yönetim almadı şimdi koca Arsenal alıyor,beceriksizler :) Bu karaktersizliği yapan kişileri temizlersek işte o zaman düzlüğe çıkar Beşiktaş.
sencer 6 yıl önce
birileri yapmadan ben renkli yorumu yapayım. Bu adam süperdi bizim başkan alamadı bu adamı :))) (ironidir) Site renkli doldu admin destek lütfen.
grkan 6 yıl önce
fikret ormanı desteklesemde opare transferi yanlıştı, joao oynamasa bile milli takımın nasıl ilk 11inde oluyorsa liginde en saglam sag beki olurdu tartısmasız gökhan gönülden daha kaliteli bir oyuncu, serdar varken oparenin oynayacagını sanmıyorum, en başından beri serdarın üstüne çok gidildiğini aslında onun bekleneni verdigini söylüyordum, asıl eleştrilmesi gereken çok yetenekli oldugu halde oynamayan ozzydir beşiktaşı kafasında bitirmiş belli