Beşiktaş'ı Üzecek Haber!

Beşiktaş'ın transferi için büyük çaba harcadığı Lanzini'ye Lazio ve Tottenham'dan sonra Villarreal de talip oldu.

Beşiktaş'ı Üzecek Haber!
Transfer çalışmalarını tüm hızıyla sürdüren Beşiktaş Demba Ba'nın ardından tüm ilgisini Hırvat teknik adam Slaven Bilic'in de işaret ettiği Manuel Lanzini'ye çevirmiş durumda.
 
Siyah beyazlı yöneticilerin Arjantinli oyuncuyu ikna etmek için büyük çaba harcadığı belirtiliyor. Ancak İspanya'nın yüksek tirajlı gazetelerinden Marca, Lanzini için Villarreal'in de devreye girdiğini ve Beşiktaş ile çekiştiğini okuyucularına duyurdu. 
 
Gazetenin haberinde, 21 yaşındaki Arjantinli yıldız için River Plate'in Beşiktaş'ın 7 milyon euroluk teklifini reddettiği ve 9 milyon euro istediği belirtildi. Her iki takım yöneticileri de fiyatı aşağı çekmek için çalışırken, Lazio ve Tottenham'ın da fırsat kolladığı yazıldı.
 
Kaynak:Skorer
 
YORUM EKLE
YORUMLAR
conan
conan - 5 yıl Önce

marko marini alın.

kalfa
kalfa - 5 yıl Önce

verin villareal'e gitsin. Yeter be kardeşim, fazla naz aşık usandırdı.

buuuu
buuuu - 5 yıl Önce

al işte

zafer
zafer - 5 yıl Önce

R10u alinda bi topcu görsünler

kurmaykartal
kurmaykartal - 5 yıl Önce

kaynak skorer diyor.bu skorer daha dün lanzini beşiktaşta yazıyordu.yalan dolan bu sitelerin hepsi fazla dolaşma beşiktaşlı bu sahtekarların yazdıklarına da fazla inanma..

adler03
adler03 - 5 yıl Önce

al bi arapsaçı daha!sorun kimden kaynaklanıyo?lanziniden mi, riverdan mı,bizim beceriksiz yönetimden mi?kimseyi suçlamam yönetimden başka!şl elemesi oynayacan;ama planın,programın yok çünkü!sonra elensin takım,herkes de kına yaksın!

almanya kartali
almanya kartali - 5 yıl Önce

Bize lanziniyi AL