Beşiktaş'ı üzecek açıklama! Salah...

Mohamed Salah'ın menajeri, İtalya basınına genç oyuncunun transferi hakkında çok önemli açıklamalar yaptı.

FUTBOL 18.01.2015, 17:03
3565
Beşiktaş'ı üzecek açıklama! Salah...

Bir süredir Beşiktaş'ın gündeminde olan Chelsea'nin genç yıldızı Mohamed Salah'ın menajeri İtalyan basınına konuştu.

Beşiktaş ile Roma'nın da ilgilendiği bilinen Salah'ın menajeri Oliver Kronenberg, Jose Mourinho ve Beşiktaş'ı üzecek açıklamalarda bulundu.


Oliver Kronenberg yaptığı açıklamada, Salah'ın Chelsea'den kiralık olarak ayrılacağını doğrularken, ''Salah, Chelsea'den kiralık olarak ayrılacak. Roma ile konuştum ancak transferin maliyeti biraz yüksek. Salah Londra'da iyi bir maaş alıyor ve biz de bunu korumak istiyoruz. Bekleyip, neler olacağını göreceğiz'' ifadelerini kullandı.

Roma'nın Chelsea'ye Mohamed Salah için kiralama ücreti olarak 1 milyon euro ve satın alma opsiyonu olarak da 15 milyon euroluk bir teklif yaptığı belirtildi.

Yorumlar (3)
Kartalmania 6 yıl önce
Allahim bize Sergen gibi bir futbolcu nasip et yarabbim.
Nostalji 6 yıl önce
Inönüde oynadigimiz bir macta Tümer penalti kacirir,sergen yedek kulübesindedir sakatliktan yeni ciktigi bir dönem,yayinci kurulusdan muhabir sorar penalti kacti ne diyeceksin Sergen,oda muhabire bu takimin penalticilari kim abi?Pancu,Sergen der.Sergen ora lafi gedigine koyar O zaman bu amcik niye cekiyor?Not:Pancu 18de bile yok.
fthspkn 6 yıl önce
tamamen yanlış anektod pancu o maçta saha da tümer alıyor topu pancu pozisyona yaklaşmıyor.sergen de lafı söylüyor zaten her zaman söyler.