Beşiktaş'ı endişelendiren Sosa - Veron buluşması

Beşiktaş'ın Arjantinli yıldızı Jose Sosa ile Başkan Juan Sebastian Veron, Estudiantes Kulübü'nün tesisleri City Bell'de görüntülendi.

FUTBOL 10.06.2015, 11:53
2336
Beşiktaş'ı endişelendiren Sosa - Veron buluşması

Estudiantes Kulübü Başkanı Juan Sebastian Veron ile BeşiktaşJose Sosa’nın bir araya gelerek transfer görüşmesi yaptıkları öne sürüldü. 

Arjantin basınında yer alan haberlere göre Independiente’nin ardından ülkenin köklü ekibi Estudiantes de Sosa’nın peşine düştü. Arjantin’de tatilde olan Jose Sosa’nın, Başkan Veron ile buluşarak transferi masaya yatırdıkları iddia edildi. 
 


Başarılı futbolcu ile Arjantin’in efsane yıldızlarından olan Veron’un birlikte fotoğrafları da yayınlanırken Veron’un, 29 yaşındaki Sosa’yı mutlaka kadroya katmak istediği savunuldu. Estudiantes’in, Beşiktaş ile 3 yıl daha sözleşmesi bulunan Sosa’yı kiralamak istediği ifade edildi. 

Yorumlar (3)
atasoyk 6 yıl önce
adam nezaket ziyareti yapmış.. veron adamın abisi gibi biri... serbet vuruşları ondan öğrendim diye rpörtajı vardı... arda türkiyeye geldiğinde geseyi ziyaret ettiğinde transfer mi oluyo...
reza zarrak 6 yıl önce
Chelsea'yiz ya orta sahada elli tane adam var, Sosa da kadroya girmekte zorlaniyor. Kiralayalim di mi. Yaptiginiz habere sicayim.
T....T 6 yıl önce
sözlesmeli futbolcumuz bonservisini verirse icabina bakilir.