Beşiktaş'ı Beğenmediler! Pedro'ya Ülkesinden...

Beşiktaş’ta geçtiğimiz sezon devre arasında yakaladığı yüksek form grafiği ile dikkat çeken, bu sezon da ritmini bozmayan Pedro Franco’ya ülkesinden ilginç bir öneri geldi.

FUTBOL 02.09.2014, 13:20
13430
Beşiktaş'ı Beğenmediler! Pedro'ya Ülkesinden...

Beşiktaş’ta geçtiğimiz sezon devre arasında yakaladığı yüksek form grafiği ile dikkat çeken, bu sezon da ritmini bozmayan Pedro Franco’ya ülkesinden ilginç bir öneri geldi.

El Espectador gazetesinde Kolombiya Milli Takımı ile ilgili köşe yazıları kaleme alan Hernan Palaez, Jose Pekerman’ın tercihlerini anlatırken, Pedro Franco’nun da bu nedenle ulusal formaya uzak kaldığını yazdı. Yazının detayında, “Pekerman daha geniş bir ağda arama yapmalı. Birçok yetenekli ismimiz var. Örneğin Franco Beşiktaş’ta oynuyor. Pekerman’ın şu haliyle Pedro Franco’nun Türkiye’deki kariyerini durdurması ve Avrupa’da göz önünde olan bir lige geçmesi gerekiyor. Yoksa telefonu hiç çalmayacak” dedi.

Yorumlar (12)
kayra 6 yıl önce
Besiktas I begenmemek degil buna Turkiye ligini begenmemek denir.
olcay 6 yıl önce
kolombiyali herif isguzarsa biz ne yapalim aga...yani ispanyanin vasat takimlarinda oynasa pedro icin daha mi iyi? sacma sapan bir mantik.
umut can cabadan 6 yıl önce
halt etmiş
birkan 6 yıl önce
ilk kez formaya isim yazdırcam. pedro franco
ümit serap 6 yıl önce
o gavatlara söyleyin kolombiya gibi sicili bozuk bir ülkenin ligi türkiye liginin yanında esamesi bile okunmaz yavsaklar türkiyeyi bilmiyorlar kapanmışlar ülkelerine esrarv eroinle zaman geçiriyor dolayısıyla bunlara dikkate almamak en güzeli
hakkı 6 yıl önce
10 yılda bir kez şampiyon olursan çakallara maskara olursun. sağ bek alınmayarak bu sene de şampiyonluk kaybedilmiş oldu.
sadasdads 6 yıl önce
beyler üzücü ama lütfen elinizi vicdan ıza koyun mersin maçı zemini soma için oynanan maç lige bakın.ingilizlerde biri sahaya atlıcak ömür boyu stadlara sokmuyolar.herhangi bi oyuncu volkanın roportajını yapsa rahat 3 ay futbol oynayamaz ve kamooyu birleşip lige zarar verdiğini düşünüp emreyi kovdukları gibi volkanı ıda kovarlardı
ercan 6 yıl önce
bu franco bi kac sene sonra cok iyi defansci olacak simdiden belli
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın