Beşiktaş'a Yalçın Şoku

Yöneticiler, Yalçın Ayhan’ın menajerine, "300 bin euro verelim. Sözleşmeyi feshedelim" dedi. Yalçın’ın menajeri, "1 milyon eurodan aşağıya olmaz. Ne imzaladıysak odur" diyerek şok etti.

Beşiktaş'a Yalçın Şoku

Yalçın Ayhan krizi bitmek bilmiyor.

Kartal’ın sözleşme imzaladığı hatta İngiltere kampına götürdüğü 32 yaşındaki stoper ile göndermenin yollarını arıyor. Beşiktaşlı yöneticiler, Yalçın Ayhan’ın menajerine "300 bin euro verelim, sözleşmeyi feshedelim" dedi… Tecrübeli stoperin menajeri bunu kabul etmedi.

 

 

YALÇIN AYHAN DÖNEBİLİR

 

Menajer, "Ne imzaladıysak odur... Bir kuruş aşağıya olmaz... 1 milyon euroyu verirseniz bu sözleşmeyi feshedebilirsiniz. Biz mağduruz. Kulüp bulamadık. Kimse bize teklif yapmıyor" diyerek yöneticileri şok etti. Beşiktaş’ın bu istek üzerine Yalçın Ayhan’ın yeniden kadroya dahil edeceği de iddia ediliyor. Son kararı Teknik Direktör Slaven Bilic verecek.

 

Kaynak : Akşam

YORUM EKLE
YORUMLAR
Black-KARTAL
Black-KARTAL - 4 yıl Önce

Adama ayip oldu falan diyorduk ama bunlarda firsatci cikti madem öyle cikatirsiniz A2 ile antrenmanlara olur biter

Zekeriya Kor
Zekeriya Kor - 4 yıl Önce

Elin 34 yasindaki yunanini hemen almaya kalkiyorsunuz,yurdum insani yalcini oteliyorsunuz madem sozlesme yaptiniz,eller mahkum ayaklar gardiyan oynatacaksiniz o kadar.

qnr
qnr - 4 yıl Önce

Hquehauabaheuabu hey allahim.allah akil fikir versin.sonra gelipte biz bjk parasini sokaga atmayiz formq alin kombine alin yayyama alirim.

kbb
kbb" - 4 yıl Önce

işin acısı kimse bize teklif yapmıyor . beşiktaşın parası gitti hemen çözüm bulunması gerek

hayati
hayati - 4 yıl Önce

beşiktaşın çöpe atacak parası yok.hey yavrum hey.

Ahmet Kocatürk
Ahmet Kocatürk - 4 yıl Önce

bu ıtı alanın alayını sıkerım ne yalçını şeefsızler...

adler03
adler03 - 4 yıl Önce

daha çok ağlayacaksın fikretsporlu! başından beri söyledik; evet, bundan önce hatalar yapıldı, yanlış kişiler yanlış yerlerde dedik,düzeltilmei gerek dedik, ama bu FOyla olmaz! sağolsun fo ve tayfası da bizi haksız çıkarmadı; en büyük yanlış oldu! kendi düşen ağlamaz!al sana yalçın, al sana vyntra! fasa fisao; güle güle avrupa!

adler03
adler03 - 4 yıl Önce

ha stad vardı, di mi? pardon! artık stada gider dondurma yalarsınız!


SIRADAKİ HABER