Beşiktaş'a veda ediyor

Devre arasında sözleşme yenilemeyen Kanadalı futbolcu, siyah beyazlı takımdaki kariyerini noktalamaya hazırlanıyor. Özellikle Hollanda'dan bazı kulüpler ile menajeri aracılığı ile temasa geçen Kanadalı oyuncu, istediği şartları sağlaması durumda futbol hayatına Hollanda'da devam edecek.

FUTBOL 13.04.2015, 14:26
1533
Beşiktaş'a veda ediyor

Son iki sezondur Beşiktaş forması giyen Atiba Hutchinson'ın mukavelesi haziran ayında tamalanacak. Bir süre önce sözleşmesini uzatmak için yönetim ile görüşen 32 yaşındaki oyuncu, kendisine yapılan tekliften memnun kalmamıştı. Yönetimin 1 artı 1 yıllık son teklifinde israr etmesi, Atiba'nın ise 3 yıllık kontrat talebi temasları tıkanmasına neden oldu.

Bu gelişme üzerine siyah beyazlı futbol komitesi beklemeye geçti ve Atiba'ya yeni bir teklif sunmadı. Aradan geçen üç aylık dönemde tecrübeli oyuncu farklı kulüpler ile görüşmeye başladı. Özellikle Hollanda'dan bazı kulüpler ile menajeri aracılığı ile temasa geçen Kanadalı oyuncu, istediği şartları sağlaması durumda futbol hayatına Hollanda'da devam edecek.

Önümüzdeki günlerde yönetimin Atiba ile yeniden masaya oturması beklenmezken, Kanadalı futbolcunun sezon sonunda Beşiktaş'tan ayrılması yüksek ihtimal olarak görülüyor.

Yorumlar (3)
fatih 6 yıl önce
gönderin bilal kısayla gökhan inleri alın
hamit 6 yıl önce
Fernandes'in yerin gelen sosa onu mumla aratiyor. Umarim atiba'nin yerine gelecek oyuncu icin de ayni seyleri soylemem.
sergen10 6 yıl önce
LAWAL-GÖKHAN İNLER iş tamam. Biraz maliyetli ama en önemli bölge bence futbolda. İki yönlü adamlar şart. veli ile atiba nın yılda 2 şer golu yok neredeyse. Bazı maçlarda çıkıp maç kurtarmalı bu pozisyondakiler.