Beşiktaş'a sürpriz isim: Toni Silva

CSKA Sofya'nın genç sağ kanadını Beşiktaş ve Akhisar Belediyespor için yazdılar.

Beşiktaş'a sürpriz isim: Toni Silva

Bulgaristan'ın CSKA Sofya takımında oynayan Toni Silva ile Beşiktaş ve Porto'nun kıran kırana bir yarışa girdiği iddia edildi.

Rus basının tarafından kaleme alınan habere göre, 21 yaşındaki kanat oyuncusu ise Türkiye'den Beşiktaş ve Akhisar Belediyespor ile Portekiz'den Portoilgileniyor. Siyah-beyazlı ekibin 1,5 milyon euroluk teklif yapmaya hazırlandığı belirtilen haberde Slaven Bilic'in genç ve saldırgan bir takım kurduğu, Silva'nın da bu planlar dahilinde olduğu ifade edildi.

Öte yandan Roberto Carlos'un takımın başına geçmesi ile transfere girişenAkhisar Belediyespor'un da Toni Silva'yı listesine aldığı vurgulandı.Porto'un da genç kanat oyuncusu için 2 milyon euroluk bir teklif hazırladığı dile getirildi.

Portekiz doğumlu olmasına karşın Gine-Bissau Milli Takımı adına oynayan Toni Silva, Liverpool ve Benfica altyapılarında eğitim aldı. 2012'de Liverpool'dan Barnsley'e geçen futbolcu sağ kanat ve forvet olarak görev alabiliyor.

 

YORUM EKLE
YORUMLAR
totti
totti - 4 yıl Önce

tamam tasarruf yapılıyor, paralar sokağa atılmıyor anladık (eneramo,süzen,sezer hariç tabi!!) ama elimizde yine iyi bir fırsat var devreyi rakiplerle kafakafaya kapatmışız ve derbi dışında devrenin en iyi oynayan takımıyız, avrupada devam ediyoruz. ihtiyacımız bu sezon için 2 transfer daha (Sezon başından beri ihtiyaç vardı devre arasına atıldı), transfer açılalı 18gün olmuş, lige geri dönmemize 8 gün kalmış, liverpool maçına 1 ay var! bu transferler ne zaman gelecek, yerleşecek, takıma uyum sağlayacak, form tutup katkı sağlamaya başlayacak? (geçen sene jones hem geç hem sakat geldi form tutup iş yapmaya başlayana kadar lig bitti, bu sene sosa aynı şekilde geldi ancak ilk yarının sonlarına doğru performans verebilmeye başladı) özetle benim korkum 2-3 milyon tasarruf edeceğiz derken şampiyonluk veya geçen seneki gibi 2.lik kaçacak milyonlar kaybedilmiş olacak.

- 4 yıl Önce

Saçma haber toire frei bundan iuyi

serdar
serdar - 4 yıl Önce

Acunn hulyaın kemerlerini azmı kesti gözü hep iki dağ arasındaydı off ama meme müthiş

serdar
serdar - 4 yıl Önce

Kemer yazmışım meme olacckm o anlarsinız

serdar
serdar - 4 yıl Önce

Benden başka buraya yorum yapanlar gavattır

Allah insanı zeka
Allah insanı zeka - 4 yıl Önce

noksanlarından korusun.

Soccer 1903
Soccer 1903 - 4 yıl Önce

Serdar doğru bildin,ananı bacını satıyoz.