Beşiktaş'a sürpriz isim: Toni Silva

CSKA Sofya'nın genç sağ kanadını Beşiktaş ve Akhisar Belediyespor için yazdılar.

FUTBOL 18.01.2015, 11:37
3229
Beşiktaş'a sürpriz isim: Toni Silva

Bulgaristan'ın CSKA Sofya takımında oynayan Toni Silva ile Beşiktaş ve Porto'nun kıran kırana bir yarışa girdiği iddia edildi.

Rus basının tarafından kaleme alınan habere göre, 21 yaşındaki kanat oyuncusu ise Türkiye'den Beşiktaş ve Akhisar Belediyespor ile Portekiz'den Portoilgileniyor. Siyah-beyazlı ekibin 1,5 milyon euroluk teklif yapmaya hazırlandığı belirtilen haberde Slaven Bilic'in genç ve saldırgan bir takım kurduğu, Silva'nın da bu planlar dahilinde olduğu ifade edildi.

Öte yandan Roberto Carlos'un takımın başına geçmesi ile transfere girişenAkhisar Belediyespor'un da Toni Silva'yı listesine aldığı vurgulandı.Porto'un da genç kanat oyuncusu için 2 milyon euroluk bir teklif hazırladığı dile getirildi.

Portekiz doğumlu olmasına karşın Gine-Bissau Milli Takımı adına oynayan Toni Silva, Liverpool ve Benfica altyapılarında eğitim aldı. 2012'de Liverpool'dan Barnsley'e geçen futbolcu sağ kanat ve forvet olarak görev alabiliyor.

 

Yorumlar (7)
totti 6 yıl önce
tamam tasarruf yapılıyor, paralar sokağa atılmıyor anladık (eneramo,süzen,sezer hariç tabi!!) ama elimizde yine iyi bir fırsat var devreyi rakiplerle kafakafaya kapatmışız ve derbi dışında devrenin en iyi oynayan takımıyız, avrupada devam ediyoruz. ihtiyacımız bu sezon için 2 transfer daha (Sezon başından beri ihtiyaç vardı devre arasına atıldı), transfer açılalı 18gün olmuş, lige geri dönmemize 8 gün kalmış, liverpool maçına 1 ay var! bu transferler ne zaman gelecek, yerleşecek, takıma uyum sağlayacak, form tutup katkı sağlamaya başlayacak? (geçen sene jones hem geç hem sakat geldi form tutup iş yapmaya başlayana kadar lig bitti, bu sene sosa aynı şekilde geldi ancak ilk yarının sonlarına doğru performans verebilmeye başladı) özetle benim korkum 2-3 milyon tasarruf edeceğiz derken şampiyonluk veya geçen seneki gibi 2.lik kaçacak milyonlar kaybedilmiş olacak.
6 yıl önce
Saçma haber toire frei bundan iuyi
serdar 6 yıl önce
Acunn hulyaın kemerlerini azmı kesti gözü hep iki dağ arasındaydı off ama meme müthiş
serdar 6 yıl önce
Kemer yazmışım meme olacckm o anlarsinız
serdar 6 yıl önce
Benden başka buraya yorum yapanlar gavattır
Allah insanı zeka 6 yıl önce
noksanlarından korusun.
Soccer 1903 6 yıl önce
Serdar doğru bildin,ananı bacını satıyoz.