Beşiktaş'a sürpriz adres! Bolu...

Ziraat Türkiye Kupası'ndaki Beşiktaş-Çaykur Rizespor maçı Bolu'da gerçekleşebilir.

Beşiktaş'a sürpriz adres! Bolu...

Ziraat Türkiye Kupası'ndaki Beşiktaş-Çaykur Rizespor maçı Bolu'da gerçekleşebilir.

Perşembe günü siyah beyazlı takımın ev sahipliğinde oynanacak mücadelenin hangi statta yapılacağı henüz netleşmedi. Beşikaş maçı Atatürk Olimpiyat Stadı'nda oynamaya sıcak bakmazken, Çaykur Rize'den gelecek haberi bekliyor.

Karadeniz temsilcisinin kabul etmesi durumunda mücedele 8 bin 500 kapasiteli Bolu Atatürk Stadı'nda oynanacak.

(NTV Spor)

YORUM EKLE
YORUMLAR
ahmet a.
ahmet a. - 4 yıl Önce

yine sarıyer stadında oynansın. ayrıca sezon başında başakşehir stadını bağlayamayan çapsız yönetime de yazıklar olsun. başakşehir'in elinden bile stad alacak gücünüz yok. plansız, programsız, çapsız işler.

tekin
tekin - 4 yıl Önce

aynen.silik sönük pasif yonetim biran once gitmeli.ben futbol takımının performansına acıyorum.çunku başta bu yönetim varken hakkımız yenir.bunlar basket takımına yaptıkları gibi gs ve başka takımlara peşkeş çekerler.

tekin ve ahmet a.
tekin ve ahmet a. - 4 yıl Önce

...

marco
marco - 4 yıl Önce

bu siteye 3 5 ergen takılır olmuş, yönetime sallayıp duruyorlar. paranızı veren sahipleriniz neden zamanında aday olmadı onu sorgulayacak zekanız yok gelmiş bu yönetime laf ediyorsunuz. sizin gibileri sedceye yatan demba ba değil alkolik fernandes ve q7 mutlu eder.

marco
marco - 4 yıl Önce

ahmet a. burası hukuk devleti bırak başakşehirin stadını istemediği sürece simitçinin standını alamazsın. anadoluda ki taraftar potansiyeli daha iyi olduğu için maçların anadoluda oynanması çok mantıklı ki gelir açısından da daha karlı.

Kartal
Kartal - 4 yıl Önce

bazı kendini bilmezler hala yönetimi eleştiriyorlar salaklar hala ilk seçimde fikret ormandan başka hiçkimse aday olmadıgını bu görevi üstlenmedigini herkesin kaçdıgını kulübü enkaz aldıgını anlamayan salakların bilgisine

ahmet a.
ahmet a. - 4 yıl Önce

fikret orman burayı okuyorsa savunucularının zeka düzeyinden hicap duyuyor mudur acaba?

marco
marco - 4 yıl Önce

ahmet başkan değil ama tasmanızı tutan sahipleriniz başarılardan sonra iyice kuduruyordur. orman bedava bilet olayını çözdükten sonra iyice çıldırdınız.