Beşiktaş'a şok tehdit! 'Sahadan çekiliriz'

Atatürk Olimpiyat Stadı'nda bu akşam Partizan'ı konuk edecek olan Beşiktaş'a, UEFA'dan uyarı, rakip takımdan tehdit geldi!

Beşiktaş'a şok tehdit! 'Sahadan çekiliriz'
Atatürk Olimpiyat Stadı'nda Partizan'ı konuk edecek olan Beşiktaş'a, UEFA'dan uyarı geldi. Yazıda; Belgrad'da oynanan Sırbistan- Arnavutluk maçı hatırlatılarak; İstanbul'daki maçta benzeri olayların yaşanmaması için azami dikkat istendi. Maça, Kosova'nın Arnavutluk topraklarına dahil edilmesini temsil eden bayrakların alınmaması konusunda özel uyarı yapıldı.

SAHADAN ÇEKİLEBİLİRLER!
 
UEFA'nın Beşiktaş'a yaptığı uyarının dışında, Partizan kulübü de tehdit vari bir karara imza attı. Sırp yetkililer kendilerine normalin dışında bir tepki olması durumunda; sahaya çıkmama veya sahadan çekilme gibi çok iddialı eylemlerde bulunabileceklerini ifade ettiler. Bunun üzerine de UEFA, Beşiktaş yönetiminden 'en üst düzeyde güvenlik önlemi' istedi.
 
YORUM EKLE
YORUMLAR
Asi Che
Asi Che - 5 yıl Önce

Korkunun Ecele Faydası Yok uLaN ! ! !

temha
temha - 5 yıl Önce

bizde ozaman osmanli bayagi yada tugrali tisörtlerle cikalim. o bunlara daha agir gelir :)

delı bekır
delı bekır - 5 yıl Önce

orman ve ormancılar ve bu güçsüz futbolcu ekıbı sıktır olun gıdın. besıktasımız düzlüğe çıksın. ezık.zavallı. adı herıfler besıktasa reklemınızı yapmaya geldınız.allah cezanızı versın. alın o kucuk stadınızı gotunuze sokun.