Beşiktaş'a şok! Seyirci yasağı geliyor

Bu sezon ortaya koyduğu futbol ve aldığı sonuçlarla keyifli günler geçiren Beşiktaş'a TFF'den şok haber geldi...

Beşiktaş'a şok! Seyirci yasağı geliyor

Bu sezon ortaya koyduğu futbol ve aldığı sonuçlarla keyifli günler geçiren Beşiktaş'a TFF'den şok haber geldi...

Haftayı Gençlerbirliği deplasmanında aldığı galibiyetle kapayan Beşiktaş, taraftarlarının çirkin ve kötü tezahuratı nedeniyle PFDK'ya sevk edilmesiyle tribün kapatma cezasıyla karşı karşıya kaldı.

Siyah-beyazlılar deplasman maçlarındaki çirkin ve kötü tezahurat ihlalinin aynı sezon içinde 4.kez gerçekleşmesinden dolayı ilk deplasman maçı olan Çaykur Rizesporkarşılaşmasına seyircisini götüremeyecek.

Siyah-beyazlılar, Perşembe günü yapılcak PFDK toplantısında muhtemelen tribün kapatma ve 30 bin TL para cezasına çarptırılacak. Aynı ihlalden dolayı PFDK'ya sevk edilen Fenerbahçe'ye ise ihlalin aynı sezon içinde ikinci kez gerçekleşmesinden dolayı muhtemelen 45 bin tl para cezası çıkacak.

YORUM EKLE
YORUMLAR
tekin
tekin - 4 yıl Önce

trajikomik...

karakartal
karakartal - 4 yıl Önce

şu rizeyi yenelim artık hep bize ters geliyor bu takım, her sene bize kök söktürüyor. hiçbir numarası olmayan kötü bir takım ama bizim maçlarda aslan kesiliyorlar- tabi hakem yardımları da malum. yenelim şu rizeyi hatta mümkünse uzun yıllar sonra ilk defa bir takıma 5 atalım

atasoyk
atasoyk - 4 yıl Önce

ulan neden neden hep rize maçlarıda sorun oluyor... hakemler bu maçlarda iğrenç... maçtan önce tff ceza verir vs.. hep sorun son 2 seneyi düşünün

EFE
EFE - 4 yıl Önce

Gayet doğal..Çünkü nerde Bira,,tiner,,kuru,,,yaş müptelası var hepsi Beşiktaş taraftarı olmuş..Niyetleri maç seyretmek deyilki ortalığı dağıtmak..Bence biletler 1000 tl kombineler 20.000 tl olsun ve haklikaten Beşiktaş,lı eli seyirci tribünde yerini alsın ..Seyircide memnun olsun yönetimde futbolcularda..

Kaptan kartal
Kaptan kartal - 4 yıl Önce

Acaba neden Rize maçı?? Birileri büyük BEŞIKTAŞ taraftarından fena halde korkuyor anlaşılan DARBE falan yaparız belki :))

B.j.K 1903
B.j.K 1903 - 4 yıl Önce

Kaliteli seyircinin gelmesi için bilet fiyatlarının artması lazım.

sakaryalı kartal
sakaryalı kartal - 4 yıl Önce

kaliteli seyirci için fiyat artması lazım diyen arkadaş geçen sezon kalecinin gözüne lazer tutan taraftar ümniersite mezunu idi

B.j.K 1903
B.j.K 1903 - 4 yıl Önce

Her kaliteli eşya iyi çıkacak değil
ya.Ama insanlar yinede kaliteli eşya almayı seviyor öyle değilmi.senin anlaman için böyle misal yazdım.Ne demek istediğimi anlamışındır.