Beşiktaş'a Satmadılar, Nazar Değdi

Molde'nin gelecek planları arasında yer aldığı için Beşiktaş'a transfer gerçekleşmeyen Martin Linnes, sakatlandı ve İtalya maçının kadrosundan çıkarıldı.

FUTBOL 09.09.2014, 12:45
7627
Beşiktaş'a Satmadılar, Nazar Değdi

Transfer dönemi boyuncaSpor Toto Süper Lig ekiplerinden Beşiktaş'ın gündemini meşgul eden ancak bir türlü transferi gerçeklemeyen sağ bek Martin Linnes'den kötü bir haber geldi.

Geçtiğimiz günlerde İngiltere ile oynanan hazırlık karşılaşmasında rakibi ile girdiği ikili mücadelesonrasında sakatlanan Martin Linnes, Norveç ile İtalya arasında oynanacak olan EURO 2016 eleme maçının kadrosundan çıkarıldı.

Başarılı sağ bek oyuncusu, Molde'nin gelecek planları arasında yer aldığı için kulübü tarafından Beşiktaş'a satılmamıştı. Martin Linnes'in sakatlığı hakkında oyuncu ve kulüp bazında süre temalı bir açıklama gelmezken, Norveç basınında başarılı oyuncunun sakatlığının ciddi olmadığı belirtildi.

Martin Linnes sakatlığı ile ilgili olarak yaptığı kısa açıklamada ise İtalya maçının kadrosundan çıkarıldığını doğrularken, Salı günü (Bugün) Molde'de kontrollerden geçeceğini ve tedavisinin başlayacağını açıkladı.

Öte yandan Norveç basınında yer alan bir diğer haberde ise, 23 yaşındaki oyuncunun Molde'nin önümüzdeki hafta kendi sahasında Lillestrøm ile oynayacağı karşılaşmada sahada olacağının altı çizildi.

Kaynak: sporx.com

Yorumlar (3)
elezertk 6 yıl önce
devre arasi gelirse gelir, seneye planlar muhtemelen degisir ve alinmaz..
KARADAĞ 6 yıl önce
Bu adamı ihtiyaçları olduğu için değil, Avrupa şampiyonasında pazarlayabilmek için bize satmadılar.Allahın sopası yok...
eagle20 6 yıl önce
beşiktaşa gelseydi yine sakatlanırdı beşiktaştaki sakatlalıkların sbebi tez konusu