Beşiktaş‘a Rusya‘dan kötü Haber!

Beşiktaş’ın transfer teklifinde bulunduğu Manuel Lanzini için Zenit de devreye girdi.

FUTBOL 19.08.2015, 11:55
157
Beşiktaş‘a Rusya‘dan kötü Haber!

River Plate’te gösterdiği performansla Beşiktaş’ın dikkatini çekenArjantinli orta saha Manuel Lanzini için Rusya’dan yeni bir iddia ortayaatıldı.

SON TALİP ZENİT


Izvestia’daçıkan habere göre Zenit kulübü yeni sezonda kadrosunda ManuelLanzini’yi görmek istiyor. Haberde Dortmund ve Inter gibi kulüplerin de21 yaşındaki oyuncu için devrede oldukları ve Rubin Kazan’ın geçtiğimiZsezon yaptığı 5 milyon euroluk teklifin River Plate tarafından kabuledilmediği de yer alıyor.

BONSERVİSİ EL YAKABİLİRKonuhakkında Izvestia’ya bir açıklamada bulunan Lanzini’nin menajeriGianfranco Kichetti onu alacak olan kulübün yüklü bir miktarı kasasındançıkarması gerektiğini söylerken, “Ona çok sayıda Avrupa kulübü talipoldu ama şu noktada kulüp ismi vermek etik olmaz. Takımların bu transferiçin öncelikle River Plate ile anlaşması gerekiyor. Daha sonrasında bizde kabul edilen teklifleri değerlendirip en iyisini seçmeyeçalışacağız” diye konuştu.

Geçen sezon Lanzini için 5 milyoneuroyu reddeden River Plate'in bu sene daha yüksek bir bonservis ücretitalep etmesi bekleniyor. Transfer bütçesi kısıtlı olan siyah beyazlıekip eğer yüksek bir bonservis ücreti talep edilirse bu transferdençekilmek zorunda kalabilir. 

ÖNDER ÖZEN NE DEDİ?


BeşiktaşSportif direktörü Önder Özen de bugün düzenlediği basın toplantısındaLanzini için River Plate’e bir teklif götürdüklerini ve cevapbeklediklerini açıklamıştı.
Yorumlar (0)