Beşiktaş'a mognoni testi

Siyah-beyazlı oyuncuların, Acıbadem Sports'tan gelen ekiple birlikte 3 grup halinde mognoni testine tabi tutulduğu bildirildi.

Beşiktaş'a mognoni testi

Beşiktaş, yeni sezon hazırlıklarının İstanbul bölümünü  gerçekleştirdiği antrenmanla tamamladı.
 
BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde, teknik direktör Şenol Güneş  yönetiminde basına kapalı yapılan idmanda siyah-beyazlı oyuncuların, Acıbadem  Sports'tan gelen ekiple birlikte 3 grup halinde mognoni testine tabi tutulduğu  bildirildi. Oyuncuların, koşu performansı, sıçrama ve kan örneklerinin alındığı  kaydedildi.
 
 Antrenmanın ikinci bölümünde ise değişmeli olarak dar alanda oyunların  yapıldığı bir programın uygulandığı ifade edildi.
 
İdmana, izinli olan Pedro Franco, Olcay Şahan, Gökhan Töre, Alexander  Milosevic ile tedavisi süren Veli Kavlak, sağlık kontrolünden geçen Jose Sosa ve  bireysel çalışan Atiba Hutchinson'ın katılmadığı dile getirildi.
 
Almanya yolcusu 
 
İstanbul'daki hazırlıkların ilk bölümünü sabah antrenmanıyla  tamamlayan Beşiktaş, kamp çalışmaları için yarın Almanya'ya gidecek. Hazırlıklarını 16 Temmuz'a kadar Almanya'da sürdürecek  siyah-beyazlılar, daha sonra İstanbul'a dönecek.
 
Beşiktaş, ikinci kamp dönemini ise 20 Temmuz-4 Ağustos'ta Avusturya'da  geçirecek. 

YORUM EKLE
YORUMLAR
erhan
erhan - 4 yıl Önce

Aptal saptal haberleri haber diye veriyonuz ya valla pes hiçmi ananızı bacınızı sevmiyonuz

ahmet
ahmet - 4 yıl Önce

onu bunu bırakın da beşiktaş haberleri kanallarda kaç dakika sürüyor en fazla 4 dakika o da bazen.bakıyorum bir spor haberlerine yada programlarına sıra da beşiktaş haberleri var diyor eeee diyorum bir bakmışım sırada trabzon gs fb haberleri diyor ne oldu yada ne oluyor koskocaman beşiktaşa bunu düşünün.mesaj atıyosun beşiktaş haberi bu kdr mı diye tv kanalına spiker cevap veriyor beşiktaşta yaprak oynamıyor diğeri de diyor ki beşiktaş aldıgından çok sattıgıyla konuşuluyor şuanda da futbolcu satmadıgı için konuşulmuyor.siz hala devam edin fikret şakşakçılıgına ortalıkta dolaşan bir kaç tane yalama var onlara söylüyorum ali buluç mu ne adamsa onun gibi yalamalara.küçülüyoruz evet başkanınızın dediği gibi hadi hayırlı olsun kına yakarsınız şimdi.hiç heyecan duymuyorum artık beşiktaş haberi dinlerken hatta dinlemiyorum çünkü hepBeşiktaş'a mognoni testi gibi haberler yapılıyor.aslında farkında olmadan beşiktaşlı sayısı azalıyor.bizim başkanda anca BEYAZ YALAN SIKIYOR SAĞA SOLA DEVAM DEVAM

levent
levent - 4 yıl Önce

kartalbakısı fb ve gs nin transfer haberlerini versene daha çok okunur.artık beşiktaşlılar bile fb ve gs haberlerini ve transferlerini takip ediyor malesef.

mehmet umut
mehmet umut - 4 yıl Önce

arkadaşlar zoruma gidiyo necip pektemek serdar ısmaıl ersan suzen sezer olcay veli kalecıler gibi topa vurmasını bılmeyen adamlara yıllık 14 mılyon euro maas vrıyoz yeter artık bunları yollamamız lazım. bu kadar copun yanına 1 yıldız gelıncemı basarı gelcek yıldız alalım demıyorum ama bu coplere artık bu kadar paralar vermeyelım gerkırse a2 den oynasın 3. degil 7. oluruz ne farkeder? ayrıca bu yazdıgım adamların mevkılerıne birer AGAÇ dıksek daha faydalı olurlar takıma.yazık gunah

levent
levent - 4 yıl Önce

fikret = - 0
yönetim = - 0
bu kadar basit işte bendeki beşiktaş saz ekibinin derecesi

levent
levent - 4 yıl Önce

BECERİKSİZLER SÜRÜSÜ.KOYUN ALSAN BUNLARA GÜDEMEZLER BİLE

devdev
devdev - 4 yıl Önce

tolga burada bile sizlaniyo,sanki hava topuna cikti da yere duserken incindi zavallim

grkan
grkan - 4 yıl Önce

sanki stadı fener açıyor bu ne yaw wan persie nani souza ne oluyoruz ya 6-7 oyuncu transfer etmişler gsde podolskiyi almış, bizde pektemek