Beşiktaş'a Kırgınlığım Yok

Beşiktaş’tan 1 yıllığına Çaykur Rizespor’a kiralanan Filip Holosko, 7 yıl Beşiktaş’ın formasını giydiğini ve herhangi bir kırgınlığının olmadığını söyledi.

Beşiktaş'a Kırgınlığım Yok

Kulübün yeni transferleri Aykut Erçetin, Engin Bekdemir, Giray Kaçar, Murat Duruer ve Filip Holosko için Mehmet Cengiz Tesisleri’nde temsili imza töreni düzenlendi.

Çaykur Rizespor Kulüp Başkan Vekili Halim Mete, yaptığı açıklamada, "Yeni transferlerimize ‘camiamıza hoş geldiniz’ diyorum. Bizi tercih ettikleri için teşekkür ediyoruz. İnşallah birlikte çok iyi oyun oynayacaklar. Çaykur Rizespor’un dünyanın her tarafında taraftarları var. Bu sene taraftarımıza çok iyi bir sezon geçirteceğimize inanıyoruz. Bunu teknik heyetimiz öncülüğünde, futbolcu kardeşlerimizle başaracağız. Futbol bir ekip oyunudur samsun vip ve kip olabilirseniz başarıya ulaşabilirsiniz." ifadelerini kullandı.

Filip Holosko ise, "Çaykur Rizespor’un benim için hayırlı olmasını diliyorum. İnşallah burada çok iyi bir sezon geçiririm. Buraya hazır bir şekilde geldim ve yarın oynanacak olan Gençlerbirliği maçı için Mehmet hocamıza hazır olduğumu ilettim. 7 yıl Beşiktaş’ın formasını girdim. Ayrıldığım için Beşiktaş’a bir kırgınlığım yok. Dün oynadıkları Arsenal maçı için onlar adına çok üzüldüm. Keşke Şampiyonlar Ligi’ne vip kızlar devam edebilselerdi. Oradaki herkese çok teşekkür ederim." şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Artyom06
Artyom06 - 4 yıl Önce

ne kırgınlığı yıllardır yatarak para alıyorsun sana hiçbir Avrupa kulübü 1.1 milyon euro para vermez

adanali
adanali - 4 yıl Önce

yattigin yerden parani aldin,ne kirginligindan bahsediyorsun

Akynk
Akynk - 4 yıl Önce

Aldığın paranın karşılığını vermediğin için biz sana kırgınız.7 Yılın hiç birinde 11 de düşünülmeyen yabancımı olur...