Beşiktaş'a Kesin Belhanda Cevabı!

Beşiktaş'ın 10 numara adayları arasında ismi geçen Younes Belhanda ile ilgili olarak Ukrayna tarafından haber geldi.

FUTBOL 01.08.2014, 18:31
5102
Beşiktaş'a Kesin Belhanda Cevabı!

Beşiktaş, daha önce teknik direktör Slaven Bilic'in de açıkladığı üzere Dinamo Kiev ile transfer görüşmelerini sürdürüyor.

Ukrayna basınında yer alan haberlere göre; Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Dinamo Kiev ile direkt temasa geçerek Younes Belhanda'yı istedi. Dinamo Kiev ise en değerli oyuncularının Belhanda olduğunu ve Beşiktaş'ın teklifinin böyle bir oyuncuyu bırakmak için yeterli olmadığını belirtti. Bu teklifin Beşiktaş'ın birçok teklifinin sonuncusu olduğu ve siyah beyazlıların görüşmeleri sürdürme ısrarına rağmen Kiev'in inadından vazgeçmediği belirtildi.

Ukrayna'daki politik zorlukların futbolu zor durumda bırakmasına rağmen, Younes Belhanda'nın Kiev'den ayrılmayı düşünmediği ifade edildi.

(Sporx)

Yorumlar (11)
caner1903 6 yıl önce
Kimi aldıki bu yönetim ...
black eagle @ black see 6 yıl önce
Arkadaşlar , kulüpten kimse görüşmedi bu adam için... Renkli basının ve menajerlerin balon haberi inanmayın... Geçen sene de fenere satmaya çalıştılar olmadı... BEŞİKTAŞ'ımızın transfer listesinde böyle bir isim yok.
mahir 6 yıl önce
lanziniyi alamıyorsanız fiorentinadan rafal wolski yi alın.. en az lanzini kadar kaliteli
bülent 6 yıl önce
Balon haber. Lanzini i alamayan bunu mu ruslardan alacak daha töre icin para denklestiremediler
metin 6 yıl önce
Yahu siz hiç hayatınızda harçlığınız dışında bir bütçe yönettiniz mi? Ne demek Töre'yi bile alamayan yönetim bunu mu alacak. Bütçe yönetimi demek önce bir ihtiyaç listesi ve buna göre hesap yapmak demek. Bu listeye göre planlarını yaparsın, ki bunun içinde birden fazla transfer var. Sonra bir tanesi için ayırdığın miktara göre pazarlık edersin. Yönetim bunu böyle yaptığını kabak gibi gösterdi zaten. Ayrılan miktar yetmediğinde taksitle almaya çalışıyorlar, olmadı ek kaynak bulmaya çalışıyorlar; olabildiğince yani. Yoksa PES/FM oynaya oynaya işi çözdüğünüzü filan mı sandınız? Siz en iyisi önce bir önceki yönetimden temlikli gelirlerin en erken serbest kalacak olanının 2015 yılında olacağını ve temliksiz kalan sadece 2 kalem olan kartalyuvası ve store gelirleri ile yine temliksiz yıla giren ileriye dönük kombine satışları için Beşiktaş taraftarının hiçbir şey yapmadığını öğrenin. Renklilerle karşılaştırılınca kombine bile satamadığımız rakamlarıyla detaylıca verildi. Öğreniniz.
faruk 6 yıl önce
Belhanda oğuzhanın faslı modeli komplike bi oyun kurucu değil gereksiz olur bence martin her türlü daha iyi sakatlığını atlattıysa bide şu yönetimi eleştirmeyin artık bakın almeida açıkta kaldı gökhan daha türkçe bilmeyen adam instagramda iki kartal fotosuyla beşiktaşlı olunmaz boş mukaveleye imza bizim atan nice beşiktaşlılar var o kim ki istediği parada diretsin yolu açık olue öyleyse
Quaresma 6 yıl önce
Bakin saf arkadaslar hala nasil anliyamiyorsunuz! Fikret orman ve yonetimi kaliteli ve onemli futbolcu alamaz! Yildizdan da hic anlamazlar zaten! Nerede kiyida kosede kalmis ucuz futbolcu varsa hemen temasa gecer,isterse yasli oyuncu olsun farketmez! Biraz akilli olun yahu!
metin 6 yıl önce
@Quaresma. Biz safız ama siz akıllı öyle mi? Yıldız nedir yahu. Q7 şu anda Porto'da sonradan oyuna giriyor ve aldığı rakam yıllık 750bin avro. Porto'dan önce de Abu Dabi kulübündeydi hem de henüz 28 yaşında. Yıldız Atiba'dır Necip'tir. Zira Uefa'da gazozuna maç yapılmıyor gerçekten terini akıtman lazım. Beğenmiyor musun? Git renkli ol yol açık.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın