Beşiktaş'a Kaleci Aranıyor! ''Transfer''

Beşiktaş'ta yabancı kaleci arayışı başladı... Siyah-beyazlılar gelecek sezon öncesi, sözleşmesi sona erecek tecrübeli ve yabancı bir kaleciyle anlaşmak istiyor.

FUTBOL 25.03.2015, 23:09
1738
Beşiktaş'a Kaleci Aranıyor! ''Transfer''

Beşiktaş yeni sezon öncesi kadrosuna yabancı bir kaleci katmak için çalışmalara başladı.

Teknik heyet, futbol komitesiyle yaptığı görüşmede Tolga, Cenk ve Günay'ın yanı sıra tecrübeli bir yabancı kalecinin transfer edilmesini gündeme getirdi.

İzleme komitesi ve teknik heyet ile yapılacak ortak çalışmanın sonucunda sezon sona ermeden transfer edilmek istenen oyuncuyla temaslara başlanacak.

Siyah-beyazlılar, öncelikle sezon sonunda serbest kalacak kalecileri araştıracak. Bu şarta uygun ve teknik heyetin kabul edeceği bir isim bulunması halinde transfer gerçekleştirilecek.

Araştırma sırasında sözleşmesi devam eden isimler de gözardı edilmeyecek. İzleme komitesi ve teknik heyet, sözleşmesi olmasına rağmen bir isim üzerinde fikir birliği sağlarsa, futbol komitesi oyuncunun kulübüyle masaya oturacak ve transferi tamamlamaya çalışacak.

Yorumlar (5)
Mustafa Ersöz 6 yıl önce
Beşiktaşımıza yakışan kaleci Rene Adler dir ! Soyadı( Adler) Kartal demek Almancada ..

Gereken yerlere duyurulur !!
Saygılar
hamit 6 yıl önce
Kaleci cok onemli bir pozisyon para harcayacaksaniz buraya harcayin. Hala sozlesmesi biten iskarta tipler pesinde kosmayin ey yonetim. Adini sani duyulmamis, dandik dundik herifleri toplamayin su takima. Ikinci bir tolga faciasi yasamak istemiyoruz.
sergen10 6 yıl önce
kaleci dediğin güney amerikadan olacak arkadaş. Müracaat cordoba pls.
Bilic 6 yıl önce
Sambadeyi kaleye koyun tutar oo kaleyi :D
yine 6 yıl önce
bit pazarına bakıcaz anlaşılan