Beşiktaş'a gidebilir!

Bursasporlu futbolcu Şener Özbayraklı'nın teklif gelmesi halinde satılabileceği belirtildi.

FUTBOL 24.12.2014, 03:10
3601
Beşiktaş'a gidebilir!

Bursaspor'UEFA'dan gelen cezanın ardından yönetim elindeki yıldızların bazılarını satmayı planlıyor.Yeşil-Beyazlılar'ın bir başka yeteneği de Şener Özbayraklı. Transfer döneminde adı Beşiktaş'la geçen Şener Özbayraklı için teklif gelirse, Bursa takımının değerlendirileceği belirtiliyor. 24 yaşındaki sağ bek, özellikle son 1 yıldır formunun zirvesinde. Kanadından yaptığı bindirmeleri isabetli ortalarla tamamlayan Şener ile Fenerbahçe, Beşiktaş ve Trabzonspor ilgileniyor. Yeşil-Beyazlı yönetimin Şener için 3.5 milyon Euro’yu gözden çıkaran takımla masaya oturması bekleniyor.

Yorumlar (6)
karakartal 5 yıl önce
2 senedir yazmadığım forum, başlık, yer kalmadı. bu adam gökhan gönülden sonra türkiyenin en iyi yerli sağbekidir. şimdiye kadar milli takıma hiç çağırılmaması, hocaların adam kayırmacılığı ve doğru analiz edememesi ile ilgilidir. birkaç maçta özellikle bu adamı izledim, hem hücum hem savunma yönü süper. linnes, kaderabek gibi isimler olmayacaksa, şeneri kaçırmayalım derim.
Çakıroğlu 5 yıl önce
sorunlu bir futbolcu deyilse hakkaten mevkisinin Türkiye,de en iyisi..
ozan 5 yıl önce
Abi alın bu adamı alın YURİ BOYKA bu adam ne yapın edin alın bu adamı !
fatih 5 yıl önce
fener zaten şener serdar aziz ve ozan tufandan 2 sini alacakmış eli çabuk tutup paraya para demeden almamız lazım fener alırsa bunun gibi sağ bek başka yok yerli olarak diyorum başka yok derken
fatih 5 yıl önce
arkadaşlar googuleyada şener özbayraklı yazın ordada haber yazan yerde yazıyor
Levent 5 yıl önce
Karabüklü Erdem Özgenç de fena bir oyuncu değil. Düşünülebilir.