Beşiktaş'a Bolu'da yeni tesis

Bolu Valisi Ahmet Zahteroğulları'nı ziyaret eden Beşiktaşlı yöneticiler, tesis yapmak için görüş alışverişinde bulundular.

Beşiktaş'a Bolu'da yeni tesis

Bolu Valisi Ahmet Zahteroğulları'nı ziyaret eden Beşiktaşlı yöneticiler, tesis yapmak için görüş alışverişinde bulundular.

Beşiktaş Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Özköse ile Suat Orman ve kulüp yetkilileri, Bolu Valisi Ahmet Zahteroğulları'yla bir araya geldi. Bolu'ya yatırım yapmak üzere görüş alışverişinde bulunmak istediklerini belirten Beşiktaşlı yöneticiler, tesis konusundaki izlenimlerini yönetime sunacaklarını dile getirdiler.

Vali Ahmet Zahteroğulları, Beşiktaş gibi büyük kulüplerin Bolu'ya tesis yapmalarının önemine değindi. Vali Ahmet Zahteroğulları, Bolu'nun tüm spor branşları için iyi bir kamp yeri olduğunu söyledi.

Başta futbol olmak üzere basketbol, voleybol ve tüm branşlar için yatırımlar yaptıklarını ve bunun devamının geleceğini ifade eden Vali Zahteroğulları, Beşiktaş'ın Bolu'da yatırım yapmasını büyük bir memnuniyetle karşılayacaklarını dile getirdi. Beşiktaşlı yöneticiler, ziyarette Vali Zahteroğulları'na Beşiktaş forması hediye etti.

YORUM EKLE
YORUMLAR
gece kartalı
gece kartalı - 4 yıl Önce

feboşlardan daha iyi bir tesis yapalım.kartalıma yakışır.

Seyyah
Seyyah - 4 yıl Önce

Ayağınızın altında Havası suyu iklimi doğası temiz KEŞAN varken Bolu,da ne arıyorsunuz merak ettim doğrusu..

Hayrullah
Hayrullah - 4 yıl Önce

Tesis yaparsın, stad yaparsın, yurt içinde ve dışında pilot takım benzeri hamleler yaparsın, iyi bir hoca getirirsin, mali dengeyi batırmadan iyi futbolcular getirirsin... Maalesef sonun yakındır Fikret Orman. Çünkü bu memlekette iyi işler yapmaya çalışan herkesin başına bir çorap örülür ve kenara çıkarılır.

ali murat vural
ali murat vural - 4 yıl Önce

hayrullah kardes allah korkusu kalmamissa haram yersen milleti kandirirsan taraftarini satarsan o kurdugun binalar yaptigin yollar hersey viz gelir insanogluna ... birak insanoglunu yüce allahin huzuruna ciktiginda ben yol yaptim bina yaptim hikayeleri yüce allahimizi nekadar ilgilendirir sence ?!

BJK
BJK - 4 yıl Önce

Büyük başkan Fikret Orman'a büyük destek. Yola devam en büyük Beşiktaş.

EFE
EFE - 4 yıl Önce

ali murat vural...........Ne alaka ya..Hayrullah bazı gerçeklerden dem vurmuş sen diyon kuzey kutbunda buzlar niye eriyo..