Beşiktaş Yönetimi’ni harekete geçirdi

En kritik haftalara girilirken Demba Ba ve Gökhan Töre’nin form grafiklerinin düşüşe geçmesi Beşiktaş Yönetimi’ni harekete geçirdi.

FUTBOL 29.04.2015, 03:19
1075
Beşiktaş Yönetimi’ni harekete geçirdi

En kritik haftalara girilirken Demba Ba ve Gökhan Töre’nin form grafiklerinin düşüşe geçmesi Beşiktaş Yönetimi’ni harekete geçirdi. Siyah-beyazlı idareciler, iki oyuncunun durumuyla ilgili Teknik Direktör Slaven Bilic’le görüşme kararı aldı.

 

Yöneticilerin, Demba Ba ve Gökhan’ın formsuzluğuna rağmen Cenk Tosun, Kerim Frei ve Oğuzhan Özyakup gibi oyuncuların ilk 11’de şans bulamamalarını da sorgulayacakları vurgulandı.

Bugüne kadar teknik adamların işine karışmayan yönetimin, şampiyonluk yolunda formanın daha adaletli dağıtılması yönünde fikir birliğine vardıkları da aktarıldı.

Yorumlar (2)
keko 6 yıl önce
evet her kes düşüşte.arzusuz,silik oynuyarlar. özellikle şu g.s karşısında, totenham,arsenal,feyenord maçları gibi oynanırsa kesin şampiyonuzzzzzzzz.
eagle63 6 yıl önce
topçuya ne dersen onu yapar yoksa sezer toraman vs kadro dışı kalır tek suçlu teknik heyettir 9 yada 10 kişiye karşı nasıl oynatacağını bilmiyorlar