Beşiktaş yönetiminde Necip isyanı!

Beşiktaş yöneticisi Metin Albayrak, Kasımpaşa maçı sonrasında yaptığı açıklamada Necip'e sahip çıktı.

FUTBOL 24.11.2014, 13:50
2203
Beşiktaş yönetiminde Necip isyanı!

Metin Albayrak ilk yaptığı açıklamada, ''3 puanı hak ettik. Çok mutluyuz. Takımımızda bugün herkes çok iyi oynadılar. Özellikle bugün hiç hak etmediği bir şekilde eleştirilen takım kaptanımız. Necip'i özel olarak kutlamak istiyorum. Bu kadar eleştirilere göğüs gererek sahaya çıktı ve takımımızın en iyilerindendi. Bizim bu sene hedefimiz şampiyonluk. Çocuklarda bunu her geçen gün üstüne koyarak ortaya koydukları futbolla gösterdiler'' dedi.

Beşiktaş'ın maçlarını nerede oynayacağı konusunda ise Albayrak, ''Maçtan sonra yönetim olarak herhangi bir karar vermedik. Salı günü yönetim kurulu toplantısında kararımızı alacağız. Taraftarımız bizi yalnız bırakmayacak. Çünkü Beşiktaş arkasında o gücü hissettiğinde daha iyi oynayan bir takım. Bize buraya gelerek destek olmalarını arzu ediyoruz'' şeklinde konuştu.

Yorumlar (6)
6 yıl önce
daha önce soledikleriniz nolcak
6 yıl önce
daha önce soledikleriniz nolcak
asdadasdad 6 yıl önce
necip e gel oglum bakkala git şu listedekileri al gel bile demem o kadar güvenmiyorum bu sacma insana daha önceki yıllarda gökhan zan gibilerinden cekiyoduk yolladık simdi bunlar cıktı
kartal efeoğlu 6 yıl önce
Arkadaşlar kırıcı konuşuyorsunuz, Necip ortaya çıkıp ben yeryüzünün en iyi oyuncusuyum demiyor, kabiliyeti sınırlı kendi de bunu biliyor ama mücadele ederek açığını kapatmaya çalışıyor, aşığı olduğumuz Beşiktaşımızın alt yapısından yetişmiş öz be öz kendi çocuğumuza yaptığımız yorumlara dikkat etmemiz gerekmiyor mu? Ben Necip'i mücadelesinden dolayı kutluyorum...
grkan 6 yıl önce
necip stoperde kendini buldu, gerçek bir stoper gibi oynadı, hatta önlibero yerine stoper bile diyebilirim o kadar :)
maf 6 yıl önce
Albayrak, o sahiplenmeyi erciyes,fb maçından sonra yapacaktınız. İyi oynadığı kasımpaşa maçından sonra değil.Bu yapılan sahiplenme olmaz .Olsa olsa şakşakçılık olur.