Beşiktaş Vida transferinde acele ediyor!

Savunmasında temizlik yapmaya başlayan Beşiktaş, stoperdeki önceliği olan Domagoj Vida için iki ayrı teklifini Dinamo Kiev’e sunmuştu. Kartal, karşı tarafın bir an önce cevap vermesini ve Hırvat stoperin de imzayı atmasını istiyor.

FUTBOL 09.06.2017, 12:10 09.06.2017, 17:34
1652

Siyah-Beyazlılar, savunma hattında revizyona giderken, takımdan ayrılacak oyuncuların yerini bir an önce doldurmaya çalışıyor. Rhodolfo için Brezilya kulübü Flamengo ile anlaşan Beşiktaş, Pedro Franco’nun yanı sıra kiralık olarak alınan Ersan Gülüm ve Atınç Nukan’ı da kulüplerine geri yollayacak.

***

Stoperde Marcelo Guedes, Dusko Tosiç ve Mitrovic’e sahip olan Kara Kartal, bir an önce Domagoj Vida’yı takıma katmak istiyor. Ukrayna’nın Dinamo Kiev takımında forma giyen Vida için kulübüyle yapılan görüşmelerden olumlu mesafe alınmıştı. Hırvat futbolcu da, Beşiktaş’a gelmek istediğini ifade etmişti.

***

Kiev’e bile gidildi

Hatta bu transferi bitirmek adına Başkan Fikret Orman ve kurmayları soluğu Ukrayna’nın Başkent’i Kiev’de almıştı. Sözleşmesi gelecek sezon bitecek olan Hırvat stoper için kulübene 4 milyon Euro teklif edilmişti. Bu teklifi düşünme kararı alan Ukrayna temsilcisine bir de Mitrovic artı bir miktar para sunulmuştu. Şimdi Beşiktaş, karşı tarafın bir an önce cevabını vermesini bekliyor.

***

Kaynak: Fanatik

Yorumlar (0)