Beşiktaş üç ismi açıkladı!

Beşiktaş Basın Sözcüsü Metin Albayrak, siyah-beyazlı takımdaki transfer çalışmalarıyla ilgili konuştu.

FUTBOL 21.11.2014, 11:27
3176
Beşiktaş üç ismi açıkladı!

Beşiktaş Basın Sözcüsü Metin Albayrak, siyah-beyazlı takımdaki transfer çalışmaları ve gündem ile ilgili önemli konular hakkında konuştu. 

"Pinto, Lines ve Pavel Kaderabek..."

Sezon başından itibaren sağ bekte kendi mevkisi orta saha olan Necip Uysal ve eleştirilen Serdar Kurtuluş’un çare olamaması Beşiktaş’ı bu mevki için oyuncu arayışına itti. Bir çok yabancı futbolcunun ismi geçerken Beşiktaş basın sözcüsü Metin Albayrak ‘’Pinto, Linnes ve Pavel Kadarabek ile görüşülüyor. Şu anda tek bir isim ön plana çıkmış değil. Bu saydığımız isimlerden biri olabilir’’ dedi.

Beşiktaş’ta transfer hareketliliğinin sadece transfer döneminde olmadığını belirten Albayrak ‘’Beşiktaş’ta bir transfer ekibi var. Bu ekip Türkiye ve Dünya’yı izliyor. Önümüze çıkan fırsatlar Beşiktaş’ın menfaatleri doğrultusunda değerlendirilebilir ve değerlendiriliyor da. Devre arasında uygun bir fırsat olursa tabi ki değerlendiririz’’ ifadelerini kullandı.

"Önemli olan Türk futbolunun yükselmesi"

Türkiye Futbol Federasyonu’nun hakemlere küfür tehdit gibi durumlarda maçı tatil etme yetkisini veren Futbol Disiplin Talimatı değişikliğini yorumlayan Albayrak, ‘’Sadece bu konu için değil genel olarak söylemiyorum. Önemli olan Türk futbolunun en tepeye çıkmasıdır. Ne kadar yukarı çıkarsa bizler de bunun bir parçası olacağız. Türk futbolu yukarı taşıyacak her kuralın yaptırımın yanında oluruz’’ diyerek sözlerine son noktayı koydu.

Yorumlar (11)
umuti 6 yıl önce
üçü de kaliteli ama ben en genç olanı Kaderabek'i tercih ederdim.
mertcan 6 yıl önce
sanırım linnesin natifi diğerleri. Norveçliler soğukkanlı başarılı çalışkan oluyor.
bold pilot 6 yıl önce
Bilic bu pinto da ne görüyor acaba? Umarım pinto olmaz.
Sss 6 yıl önce
Kaderebak alin
grpbc 6 yıl önce
kaderabek veya linnes.. pintoyu salla.
devre arasında başka transfere de gerek yok, ancak sezon sonu sözleşmesi bitecek adamlarla bir an evvel sözleşme yenilenmeli. Tek takviyeyle bu takım şampiyon olur, stadımızı bitirelim, yeni sezonda bakılır transfer işine..
kartalım 6 yıl önce
ne olur 300-400'e oynayan adama 900-1000 vermeyin burada oynamak isteyen adamlar gelsin..hakkından fazlasını vermeyin
Kadir 6 yıl önce
Videosundan izledim.Şunu iddia edebilirim.Linnes;Gökhan Gönül'den bir gömlek üstün.Dikine kaleye gidebilen,aralara etkili paslar atan dinamik bir sağ bek.Linnes alınırsa Beşiktaş banko şampiyondur.
bossBesiktasss 6 yıl önce
Pinto gelmesinde,diger ikisinden hangisi HAYIRLISIYSA O gelsin...
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın