Beşiktaş üç ismi açıkladı!

Beşiktaş Basın Sözcüsü Metin Albayrak, siyah-beyazlı takımdaki transfer çalışmalarıyla ilgili konuştu.

Beşiktaş üç ismi açıkladı!

Beşiktaş Basın Sözcüsü Metin Albayrak, siyah-beyazlı takımdaki transfer çalışmaları ve gündem ile ilgili önemli konular hakkında konuştu. 

"Pinto, Lines ve Pavel Kaderabek..."

Sezon başından itibaren sağ bekte kendi mevkisi orta saha olan Necip Uysal ve eleştirilen Serdar Kurtuluş’un çare olamaması Beşiktaş’ı bu mevki için oyuncu arayışına itti. Bir çok yabancı futbolcunun ismi geçerken Beşiktaş basın sözcüsü Metin Albayrak ‘’Pinto, Linnes ve Pavel Kadarabek ile görüşülüyor. Şu anda tek bir isim ön plana çıkmış değil. Bu saydığımız isimlerden biri olabilir’’ dedi.

Beşiktaş’ta transfer hareketliliğinin sadece transfer döneminde olmadığını belirten Albayrak ‘’Beşiktaş’ta bir transfer ekibi var. Bu ekip Türkiye ve Dünya’yı izliyor. Önümüze çıkan fırsatlar Beşiktaş’ın menfaatleri doğrultusunda değerlendirilebilir ve değerlendiriliyor da. Devre arasında uygun bir fırsat olursa tabi ki değerlendiririz’’ ifadelerini kullandı.

"Önemli olan Türk futbolunun yükselmesi"

Türkiye Futbol Federasyonu’nun hakemlere küfür tehdit gibi durumlarda maçı tatil etme yetkisini veren Futbol Disiplin Talimatı değişikliğini yorumlayan Albayrak, ‘’Sadece bu konu için değil genel olarak söylemiyorum. Önemli olan Türk futbolunun en tepeye çıkmasıdır. Ne kadar yukarı çıkarsa bizler de bunun bir parçası olacağız. Türk futbolu yukarı taşıyacak her kuralın yaptırımın yanında oluruz’’ diyerek sözlerine son noktayı koydu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
umuti
umuti - 4 yıl Önce

üçü de kaliteli ama ben en genç olanı Kaderabek'i tercih ederdim.

mertcan
mertcan - 4 yıl Önce

sanırım linnesin natifi diğerleri. Norveçliler soğukkanlı başarılı çalışkan oluyor.

bold pilot
bold pilot - 4 yıl Önce

Bilic bu pinto da ne görüyor acaba? Umarım pinto olmaz.

Sss
Sss - 4 yıl Önce

Kaderebak alin

grpbc
grpbc - 4 yıl Önce

kaderabek veya linnes.. pintoyu salla.
devre arasında başka transfere de gerek yok, ancak sezon sonu sözleşmesi bitecek adamlarla bir an evvel sözleşme yenilenmeli. Tek takviyeyle bu takım şampiyon olur, stadımızı bitirelim, yeni sezonda bakılır transfer işine..

kartalım
kartalım - 4 yıl Önce

ne olur 300-400'e oynayan adama 900-1000 vermeyin burada oynamak isteyen adamlar gelsin..hakkından fazlasını vermeyin

Kadir
Kadir - 4 yıl Önce

Videosundan izledim.Şunu iddia edebilirim.Linnes;Gökhan Gönül'den bir gömlek üstün.Dikine kaleye gidebilen,aralara etkili paslar atan dinamik bir sağ bek.Linnes alınırsa Beşiktaş banko şampiyondur.

bossBesiktasss
bossBesiktasss - 4 yıl Önce

Pinto gelmesinde,diger ikisinden hangisi HAYIRLISIYSA O gelsin...