Beşiktaş transfer yapacak mı? Slaven Bilic açıkladı

Beşiktaş'ın UEFA Avrupa Ligi'nde Liverpool'la eşleşmesinden sonra gözler transfere çevrildi.

Beşiktaş transfer yapacak mı? Slaven Bilic açıkladı

Beşiktaş'ın Liverpool'la eşleşmesini yorumlayan teknik direktör Slaven Bilic, transfer hakkında konuştu. İşte Bilic'in açıklamarı; Liverpool karşılaşmak istemediğimiz rakiplerdendi. Çok mutlu değiliz. Kendimize güveniyoruz, turu geçeceğimize inanıyoruz. İntikam ağır bir söz olur. Sonuç olarak bir futbol maçına çıkacağız. Bu tür şeylere kafayı takmıyorum. 2 tane yepyeni maçlara çıkacağız. O eski maçla hiçbir ilgisi olmayacak. Hepimiz Liverpool'la karşılaşmayı 4 gözle bekliyoruz. Everton futbolcusu olarak Liverpool'u sevmezdim ama hiçbir zaman saygısızlık yapmadım. 


Transfer döneminde bir takım hedeflerimiz var. Ama tabii ki istediğimiz oyuncuları bulmak kolay olmuyor. Önce takımının satması gerekiyor. Çok kolay olmayacak. Ama aktif olacağız. Mutlaka oyuncu transfer edeceğiz diye bir şey yok. Bize yardım edebilecek bir oyuncu şansımız olursa o transferi gerçekleştirebiliriz.

YORUM EKLE
YORUMLAR
ali murat vural
ali murat vural - 4 yıl Önce

sike davasi simdi darbecilik davasi ! daha nekadar susacaksin ey Besiktasli kardesim !?

beyaz
beyaz - 4 yıl Önce

ALİ MURAT VURAL, seninki; dam üstünde saksağan misali olmuş

ali murat vural
ali murat vural - 4 yıl Önce

2216 aralikdan bahsedelim lardesi kardese düsman eden serefsiz devletin ve hükümetin oyunlariyla ugrasiyoruz ! yerin dibine batsin tabelasi skoru futbolu ! 12 yil beraber devleti yöneten ve bir senedir birbirine giren birbirini para ugruna satan adamlarin biz Besiktas ailesini darbecilikle sucladigi günlerde kimse yüregini ortaya koyup iki laf etmiyorsa ... topunuzun allah belasini versin ! sike davasiyla karaliyan cemaat ve hökömet isbirlikcileri simdi de bizi darbecilikle sucluyor ! nerdesin lan neden susuyorsun sizler oyunuzla bu hökömeti mesrulastiran daha nekadar susacaksiniz !

Hayrullah
Hayrullah - 4 yıl Önce

Bir tane sağ bek, bir tane de orta saha gelirse iyi olur. Malum haftada üç maç sakatlıklar felan kadro derinliği şart.

army mito
army mito - 4 yıl Önce

Çarşıdan Kartaldan mı medet umuyon ali murat vural bız yururken sen neredeydın pekı

fthspkn
fthspkn - 4 yıl Önce

dizayn kelimesini hayatımıza sokan!herşeye,herkese hakim olmak isteyen!karışmadığı hiçbir şey kalmayan!insanların hayatına,giyim-kuşamına,düşüncesine oturup-kalktığına karışan ve de en önemlisi yaşadığı ilişkilere karışan,yapacakları çocuk sayısına bile karışan bi zatı muhterem var,Türkiye'min önünde..ve ülkemizin adının önüne yeni diye kelime ekleyip suçların en büyüğünü işlemekte olan biri var saldırmadığı neresi kaldı ki ali murat tabii ki çarşıya da saldıracak.susma hepimiz için geçerli değil susmuyoruz ve susmayacağız,bu uydurma,aklın sınırları ile dalga geçen dava da sadece dava olarak kalacak.osmanlı-1453 isimli üretmelerle zaten istediği yerlere zarar verdi,geçen sene gays maçında 1453 uzantılı insanlar Beşiktaş ıma ne kadar zarar verdi ortada.üst başlıklara yorum yapıyoruz ekseriyet onun için burada gerek duymamışız.

mahmut
mahmut - 4 yıl Önce

Ali Murat Vural burada siyaset yok Burada tek gerçek var oda BEŞİKTAŞ sen ve senin gibiler takımları ve taraftar gruplarını siyasete sokmaya çalışıyor.ama tek gerçek BEŞİKTAŞ KAHROLSUN ALI MURAT VURAL

:-ovjl.
:-ovjl. - 4 yıl Önce