Beşiktaş taraftarının beklediği haber...

Cadena Cope radyosu Beşiktaş'ın Malaga'da forma şansı bulamayan Meksikalı kaleci Guillermo Ochoa için girişimlerde bulunduğunu dinleyenlerine duyurdu.

FUTBOL 16.12.2015, 15:18 16.12.2015, 15:23
9029

 Beşiktaş taraftarı Arsenal'den David Ospina için çıldırıyor. Yönetim ise Dnipro'dan Denis Boyko için çalışmalar yapıyor. Brezilya'dan ise Renan iddiaları kafa karıştırıyor. Fakat son iddia İspanya'dan geldi. Cadena Cope radyosu Beşiktaş'ın Malaga'da forma şansı bulamayan Meksikalı kaleci Guillermo Ochoa için girişimlerde bulunduğunu dinleyenlerine duyurdu. 30 yaşındaki Meksikalı kalecinin daha fazla yedek kalmak istemediği için takımdan ayrılmak istediğini Malaga yönetimine ilettiğini, daha önce de Beşiktaş'ın gündemine giren Guillermo'nun bu kez Türk ekibine çok daha yakın olduğunu iddia etti.

Bize gelme şansı sıfır'
Bu arada Beşiktaş yöneticisi Erdal Torunoğulları gündemde olduğu iddia edilen Ospina konusunda; ''Transfer çalışmalarımız vardır. Ama şu anne derece bunu hocayla masaya yatırmadık. İlk yarının bitmesini bekliyoruz. Büyük ihtimalle kesici transferi yapacağız. Kaleci de iri ihtimalle olacaktır. Çalışmalarımız bitmeme ediyor. İsim vermem benzer değil. Ama bahsettiğiniz kalecinin gelme şansı sıfır. Takımının 2. kalecisi ve tasarruf etmek istemiyorlar. 3 kıta kesici adayımız var. Devre arası aktarma gerçekleştirmek baş döndürücü zordur. Bazı ekipler düğümlü oyuncularından tevlit etmek istiyor. Biz de düğümlü aktör kabul etmek istemiyoruz. İstediğimiz aktör olursa transferi gerçekleştireceğiz'' ifadelerini kullandı.
Kaynak: Cadena Cope
Yorumlar (6)
Mehmet 5 yıl önce
Bu nasıl türkce ?
Volkan 5 yıl önce
Google translate mi metin yazariniz
Ayberk 5 yıl önce
Chicken tanslate
A.t 5 yıl önce
Chicken translation
Sinan 5 yıl önce
Nasıl bir Türkçedir. Nece konuşuyor
tuncay 5 yıl önce
iri ihtimalle muahahhah: D