Beşiktaş taraftarından Binya şakası

Pepe'nin 'Beni Beşiktaş'a taraftar getirdi' açıklamasının ardından daha da hırslanan Beşiktaş taraftarları bir yandan Diego Costa'yı da Siyah-beyazlı ekibe getirmeye çalışırken bir yandan da Elazığspor'da oynayan Binya'yı Fenerbahçe'ye transfer etmeye çalışıyor.

FUTBOL 06.07.2017, 13:34 07.07.2017, 10:31
7042

Sosyal medyada örgütlenen Beşiktaş taraftarları Elazığspor'la sözleşmesi biten ve boşta kalan Gilles Binya'yı Fenerbahçe'ye gitmeye ikna etmek için oyuncunun sosyal medya paylaşımlarına ardı ardına 'Come to Fenerbahçe' yorumları yağdırıyor. Bir dönem Gaziantepsor formasını da giyen Binya'ın Instagram hesabını hedef alan taraftarlar ilginç bir olaya imza attı.

***

Mizahi yapısıyla tanınan Beşiktaş taraftarı, dün yine sosyal medyada ilginç bir girişim başlattı. Ülkemize Gaziantepspor formasıyla giriş yapan ve geçen sezonu Elazığspor'da geçiren Gilles Binya'nın Instagram hesabından yaptığı son paylaşıma "Come to Fenerbahçe" yazan siyah-beyazlılar, Kamerunlu oyuncunun hesabını kısa sürede mesaja boğdu!

***

Yazılan mesajlar arasında "Come to Fenerbahçe"nin yanı sıra, "Kupa kazanmak için sana ihtiyacımız var" gibi cümleler de dikkat çekti.

***

***

Kaynak: CNN Türk

Yorumlar (0)